The Division – Jessica Chastain zagra z Jakiem Gyllenhaalem w adaptacji gry!

Dwukrotnie nominowana do Oscara Jessica Chastain znajduje się w trakcie negocjacji swojego angażu do filmu The Division. Takie informacje podał dzisiaj portal The Hollywood Reporter. Jeśli aktorka zdecyduje się domknąć kontrakt, to wystąpi obok Jake’a Gyllenhaala.

Tom Clancy’s The Division to zapierająca dech w piersiach gra RPG, która przenosi wspomniany gatunek w świat współczesnych konfliktów zbrojnych. W wyniku wyniszczającej pandemii, przetaczającej się po ulicach Nowego Jorku, podstawowe usługi padają jedna po drugiej, a bez dostępu do wody pitnej oraz jedzenia metropolię szybko pochłania chaos. Jako agent organizacji Division dostaniesz możliwość modyfikacji swojego sprzętu oraz broni, jak również okazję podszkolenia własnych umiejętności niezbędnych do odbicia Nowego Jorku na wyznaczonych przez Ciebie warunkach.

Tom Clancy’s The Division został wydany na Xbox One, PlayStation 4 i PC 8 marca tego roku. Gra okazała się kasowym sukcesem, zarabiając już podczas pierwszego tygodnia 330 milionów dolarów na całym świecie. Poniżej zwiastun omówionej produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=uElsBflqgYw

Zobacz również: The Division – Jake Gyllenhaal w obsadzie adaptacji popularnej gry komputerowej!

Widzowie mogli ostatnio podziwiać Chastain w filmie fantasy wytwórni Universal pt. Łowca i Królowa Lodu. Niedługo aktorka pojawi się w obrazie Johna Maddena – Miss Sloane oraz wojennym dramacie w reżyserii Niki Caro – The Zookeeper’s Wife.

Twórcy adaptacji pt. The Division szukają obecnie scenarzysty oraz reżysera. Projekt zostanie wyprodukowany przez Gyllenhaala i Gerarda Guillemota. Ubisoft realizuje aktualnie również wielkoekranową wersję niezwykle popularnej serii gier pt. Assassin’s Creed, a także ma w planach ekranizację cenionej na świecie skradanki – Splinter Cell. Gwiazdami pierwszego widowiska są Michael Fassbender i Marion Cotillard. Jego premiera odbędzie się 6 stycznia 2017 roku. Tymczasem gwiazdą drugiej adaptacji jest Tom Hardy. Reżyserem powstającego projektu został utalentowany Doug Liman (Na skraju jutra).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?