Chaos Walking – zwiastun jest już dostępny w sieci!

Minęły 3 lata, odkąd dostaliśmy pierwszy kadr filmu, który przedstawia Toma Hollanda oraz Daisy Ridley. Teraz zaś dostaliśmy od Lionsgate pierwszy, pełen emocji zwiastun!

Bardzo powolna promocja nowej produkcji SF przyczyniła się do sceptycznego nastawienia co do powstania filmu, jednak od niedawna zaczęło się to zmieniać. W ciągu ostatniego tygodnia dostaliśmy plakaty oraz kilkunastosekundowy teaser. W końcu nadeszła pora na zwiastun!

Zobacz również: Chaos Walking – oto pierwsza zapowiedź SF z Tomem Hollandem i Daisy Ridley! Wiemy, kiedy pełny zwiastun!

Chaos Walking to thriller SF na podstawie powieści Patricka Nessa, Chaos Walking: The Knife of Never Letting. Za reżyserię odpowiada Doug Liman. W filmie zagrają m.in. Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen, Cynthia Erivo oraz Nick Jonas.

Zobacz również: Najlepsze filmy na Netflix z 2020 roku! Ranking aktualizowany!

Fabuła filmu usytuowana jest w przyszłości, a dokładniej w mieście, w którym żyją tylko mężczyźni i każdy może czytać sobie w myślach. Główny bohater, Todd (Tom Holland) postanawia wyruszyć w świat, a jego jedynym towarzyszem jest pies. W pewnym momencie spotyka dziewczynę, Violę (Daisy Ridley).


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Lionsgate

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?