Ciche miejsce 2 – oto pierwsza zapowiedź! Zwiastun na początku przyszłego roku!

Pierwsza część niespodziewanego hitu Johna Krasinskiego w zakończeniu zamieściła furtkę, która pozwala na potencjalny powrót do tego przerażającego świata. I rzeczywiście, od miesięcy wiemy o przygotowaniach do sequela.

Ciche miejsce 2 pokaże nam dalsze losy starającej się przeżyć rodziny. Możemy jednak mieć nadzieję na to, że nie czeka nas powtórka z rozrywki. W końcu finał pierwszej części pozwolił na znalezienie słabego punktu maszkar. A już w Nowym Roku pełny zwiastun.

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie – są pierwsze recenzje! Mamy rozczarowanie roku?

W oryginale czteroosobowa rodzina musi poruszać się w milczeniu po tym, jak tajemnicze stworzenia, które podczas polowania kierują się dźwiękiem, zagrażają ich przetrwaniu. Jeśli wydasz z siebie jakiś odgłos, one zwyczajnie rozedrą Cię na strzępy. Evelyn (Blunt) i Lee Abbott (Krasinski) starają się za wszelką cenę ochronić swoją rodzinę.

Premiera kontynuacji planowana jest 18 marca 2020 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Ciche Miejsce

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?