Krzysiu, gdzie jesteś? – nowy zwiastun filmu o Kubusiu Puchatku

Disney zaprezentował w sieci drugi zwiastun filmu Krzysiu, gdzie jesteś?  W Polsce zapowiedź obrazu o dorosłym Krzysiu i dosyć przykurzonej ekipie pluszaków opublikowana została w wersji z dubbingiem.

Opis: Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

Zobacz również: Najlepsze memy i reakcje na Koronę królów

Film Krzysiu, gdzie jesteś? wyreżyserował nominowany do Złotego Globu Marc Forster (Marzyciel) na podstawie scenariusza Alexa Rossa Perry’ego i nominowanej do Oscara Allison Schroeder oraz opowiadania Perry’ego opartego na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda. Produkcją zajęli się Brigham Taylor i Kristin Burr, producentami wykonawczymi zostali Renée Wolfe i Jeremy Johns. W filmie udział biorą: zdobywca Złotego Globu Ewan McGregor jako dorosły Krzyś; nominowana do tej samej nagrody Hayley Atwell jako jego żona Evelyn; Bronte Carmichael jako jego córka Madeline.

Krzysiu, gdzie jesteś? w polskich kinach od 17 sierpnia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?