Ostre komentarze po rozmowie Kevina Harta z Ellen DeGeneres. Aktor odpowiada

Kilka dni temu Kevin Hart pojawił się w talk-show Ellen DeGeneres, gdzie rozmowa zeszła oczywiście na temat oddalenia jego osoby od poprowadzenia tegorocznej gali Oscarów przez wzgląd na tweety sprzed lat. Po tym, jak prowadząca solidaryzowała się z zainteresowanym, uznając nawet, że Akademia powinna rozpatrzyć tę sprawę raz jeszcze, program skrytykowało wiele osób, uważając takie zachowanie za niewłaściwe i krzywdzące.

W odpowiedzi Hart zamieścił na swoim Instagramie wpis, który sprowadza się do nawoływania do bycia lepszym człowiekiem.

Zobacz również: Złote Globy 2019 – oto zwycięzcy! Narodziny Gwiazdy wielkim przegranym, tryumf Bohemian Rhapsody!

Jednak wszystko wskazuje na to, że to mu i tak nie pomoże w tym, żeby po raz kolejny zastanowiono się nad jego kandydaturą.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Chris Pizzello/Shutterstock

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Adrian pisze:

„Jednak wszystko wskazuje na to, że to mu i tak nie pomoże w tym, żeby po raz kolejny zastanowiono się nad jego kandydaturą.”

Nie bardzo rozumiem tok myślenia autora tekstu. Hart w gruncie rzeczy wycofał się z prowadzenia imprezy z własnej inicjatywy, kazano mu przeprosić za to że na głos wyraził swoją opinię o homoseksualistach, ten odmówił, argumentując że nie będzie przepraszać za to kim jest i poglądy jakie głosi (słusznie z resztą), a z powyższego tekstu wynika – jeśli moja interpretacja jest poprawna – jak gdyby Hart chciał wrócić, ale to Akademia na to nie pozwala.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?