Running with the Devil – Nicolas Cage i Laurence Fishburne jako członkowie kartelu narkotykowego

Mistrz nadekspresji i Morfeusz z trylogii Matrixa łączą siły w nowym filmie sensacyjnym.

Running with the Devil to historia The Cooka (Cage) i The Mana (Fishburne), mężczyzn zajmujących się kolejno szykowaniem i dystrybucją narkotyków dla pewnego kartelu. Na drodze do bogactwa spotykają się z wieloma problemami – od okradania ładunków kokainy aż po agentów federalnych, którzy czyhają na każde potknięcie przestępców.

Zobacz również: Idris Elba i gwiazda Stranger Things razem w nowym filmie

Reżyserem i scenarzystą Running with the Devil  został Jason Cabell, który dopiero zaczyna swoją karierę w branży. Oprócz Cage’a i Fishburne’a, w obsadzie pojawią się jeszcze m.in. Barry Pepper, Cole Hauser, Clifton Collins Jr., Leslie Bibb i Peter Facinelli.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?