Thor: Love and Thunder – Chris Hemsworth chwali współpracę z Chrisem Prattem

Trwają zdjęcia do filmu Thor: Love and Thunder. Wiemy, że zobaczymy tam większość Strażników Galaktyki. Chris Hemsworth mówi z uznaniem o jednej z tych gwiazd, o Chrisie Prattcie!

Taika Waititi nadał nowe życie dla Thora, a sukces, który nastąpił, sprawił, że Bóg Piorunów jest pierwszym Avengerem, który otrzyma czwarty solowy film. Thor: Love and Thunder to kontynuacja, która obecnie kręci się w Australii.

Zobacz również: Broń potężniejsza od Rękawicy Nieskończoności pojawi się w Thor: Love and Thunder?!

Podczas wywiadu Hemsworth, chwalił Chrisa Pratta, w szczególności, chwaląc jego humor i przyznając, że aktor zainspirował go i onieśmielał.

Facet jest niesamowicie imponujący spontanicznością, humorem i rzeczami, które wymyśla. Jest to zabawne, inspirujące i onieśmielające. 

Poza powrotem Natalie Portman do roli Jane Foster w filmie pojawią się też Strażnicy Galaktyki, nową twarzą w obsadzie w roli antagonisty będzie zaś Christian Bale. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?