Twórcy Black Mirror tworzą film o 2020 roku – mamy zwiastun!

Twórcy niesamowitej produkcji Black Mirror postanowili odpowiednio zakończyć trwający jeszcze rok. Wkrótce ukaże się film Giń, 2020.

Wielu nigdy nie zapomni o roku 2020. Dla licznych osób będzie to najgorszy czas w życiu. Pandemia, pożary w USA i Australii to tylko kilka z wielu ciężkich przeżyć, z którymi dane było ludziom stykać się w tym okresie. Jedyne co pozostaje to obrócić to wszystko w żart. Z takiego założenia wychodzą twórcy cenionej produkcji Black Mirror (Charlie Brooker i Annabel Jones), którzy postanowili zakończyć ten nieszczęsny rok w jakiś odpowiedni sposób.

Produkcja Giń, 2020 jest komedią o której na razie zbyt dużo nie wiemy, poza tym, że jej nie zapomnimy. Przynajmniej tak zarzekają się twórcy. W materiale o roku którego nie chcemy pamiętać wystąpi między innymi Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow i Joe Keery. Produkcja ta przybierze formę prześmiewczego dokumentu zawierającego fragmenty medialnych relacji opowiadających o różnych koszmarnych wydarzeniach tego okresu. Film ukaże się wkrótce na platformie Netflix, ale nie wiadomo czy nie za wcześnie? Sami musicie to stwierdzić.

Zobacz również: Michael J. Fox powraca do roli Marty’ego McFly i ostrzega przed 2020 rokiem w zapowiedzi piosenki Lil Nas X


Źródło: YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?