Tyler Rake 2 – reżyser zdradza, kiedy mają rozpocząć się zdjęcia do sequela

Filmy akcji dość często nie do końca udają się platformie Netflix. Tyler Rake należy jednak do chlubnych wyjątków. Druga część była w tym wypadku oczywistością.

Będący reżyserem produkcji Sam Hargreave w wywiadzie dla Collidera przyznał, że zdjęcia mają ruszyć tej jesieni. Joe Russo ma właśnie kończyć scenariusz, a w grę mają wchodzić kolejne części. U boku Chrisa Hemswortha mają się pojawić David Harbour, Derek Luke oraz Fay Masterson. Sama fabuła jest jeszcze dla nas niewiadomą.

netflix

Fot. Netflix

Zobacz również: TOP 10 – Co dziś obejrzeć na Netflix? Lupin wraca na tron!

Tyler Rake: Ocalenie to pełen akcji film o najemniku, który podejmuje się śmiertelnie niebezpiecznego zlecenia. Jego zadaniem jest uratowanie syna barona narkotykowego z rąk porywaczy. W trakcie ucieczki musi zmierzyć z uzbrojonymi gangami, innymi najemnikami oraz rządowymi siłami bezpieczeństwa. W produkcji reżyserowanej przez Sama Hargrave’a wystąpili Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Golshifteh Farahani, David Harbour i Randeep Hooda.

Tyler Rake 2 nie posiada jeszcze ustalonej daty premiery w serwisie Netflix.

Źródło: cinemablend / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?