Mortal Kombat 11: Aftermath – nowy gameplay! Robocop vs. Terminator

Oto kolejne wideo prezentujące postać z Mortal Kombat: Aftermath.

Tym razem mamy do zobaczenia aż dwie rundy pomiędzy Robocopem i Terminatorem. I trzeba przyznać, że wygląda to świetnie.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – zwiastun przedstawiający wykończenia Friendship!

Mortal Kombat 11: Aftermath doda nam fabularne wydarzenia po wielkim finale głównego wątku z podstawki. Liu Kang, świeżo upieczony bóg, przy pomocy Raidena chce odtworzyć na nowo wszechświat. Wtem pojawia się… Shang Tsung, ostrzegając o komplikacjach. Otrzymamy także trzy nowe postacie do walki. Dwie z nich to nasi starzy znajomi – Sheeva oraz Fujin, oboje w ostatnich częściach gry pojawiali się jedynie w tle wydarzeń. Trzecim wojownikiem jest nie kto inny, jak Robocop! Co więcej, powrócić mają też m.in. kultowe Friendships.

Mortal Kombat 11 dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch od 23 kwietnia 2019 roku. Aftermath pojawi się już 26 kwietnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?