Advertisement
Advertisement

Promocja Rainbow Six Siege dla nabywców kart graficznych Geforce RTX

Doskonała gra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege teraz dostępna w pakiecie z kartami z serii GeForce RTX!

NVIDIA i Ubisoft ogłosiły kilka informacji związanych z hitową grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Przez ograniczony czas nabywcy kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060, a także laptopów lub pecetów z taką kartą otrzymają cyfrową kopię gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition w wersji pecetowej. Promocja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 27 sierpnia 2020 roku.

Karty z rodziny GeForce RTX wyróżniają się możliwością osiągnięcia pożądanej wartości 144 i więcej FPS w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Przekłada się to na mniejsze opóźnienia oraz szybszą możliwość zareagowania na sytuację w grze.

Gold Edition zawiera 16 Operatorów, specjalne stroje, skiny, 5-letni Season Pass dający dostęp do wszystkich 6 Operatorów, którzy zostaną wprowadzeni w tym roku, a członkostwo VIP, szybsze postępy w Battle Pass i wiele więcej. Aby uzyskać szczegółowe informacje odwiedź witrynę Frames Win Games.

Informacje o grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tytuł oferuje użytkownikowi dostęp do kwitnącej profesjonalnej sceny e-sportowej i społeczności ponad 60 milionów zarejestrowanych graczy. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege stawia graczy w samym środku niezwykle dynamicznej, nieustannie zmieniającej się wieloosobowej rozgrywki bazującej na wyborze unikalnych Operatorów.

Wykorzystując odpowiednią kombinację taktyki i brutalnej siły, drużyny Rainbow Six dążą do zdominowania przeciwników. Obie strony mają do dyspozycji własne specjalne umiejętności o gadżety. Obrońcy przygotowują się przekształcając otoczenie w twierdze, a atakujący używają dronów zwiadowczych by zdobyć informacje potrzebne do dokładnego zaplanowania ataku.

Mając dostęp do tuzinów Operatorów, których charakterystyki oparto na prawdziwych agentach kontrwywiadu z całego świata, gracze mogą wybrać w jaki sposób chcą podejść do każdego napotkanego wyzwania. A dzięki ciągłemu dodawaniu nowych Operatorów i map stawiających nowe strategiczne wyzwania, nieprzewidywalność każdej rundy Rainbow Six Siege wyznacza nowy poziom rozrywki i rywalizacji w grach komputerowych

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?