Remnant: From the Ashes – zwiastun nowej gry twórców Darksiders III!

Choć najnowsze dzieło studia Gunfire Games – Darksiders III, nie ujrzało jeszcze światła dziennego, to twórcy tejże gry nie próżnują. Dowiadujemy się bowiem, że studio pracuje już nad kolejną produkcją pt. Remnant: From the Ashes, a do sieci trafił zwiastun wspomnianej gry.

Zobacz również: Romans Monster Hunter World z Final Fantasy kwitnie

Remnant: From the Ashes ma trafić do sprzedaży w 2019 roku na PC, PS4 oraz Xbox One. Nowe dzieło studia nie będzie jednak przypominać produkcji o jeźdźcach apokalipsy. Będzie to gra kooperacyjna, w której powalczymy w czteroosobowych drużynach. Naszymi przeciwnikami mają być potwory z innych wymiarów zwane The Root, które do naszego świata dostają się przez portale. Wspomniane portale będziemy mogli wykorzystać również i my. W celu zwalczania potworów udamy się do innego wymiaru, a to, co tam ujrzymy, ma być generowane losowo. Twórcy zdecydowali się na taki zabieg, aby zwiększyć atrakcyjność ich produkcji.

Sterowaną przez nas postać, w miarę postępu rozgrywki, będziemy mogli rozwijać oraz dostosowywać do naszych preferencji rozgrywki. W grze pojawi się także możliwość tworzenia bazy, w której stacjonować mają handlarze i specjaliści.

Demo Remnant: From the Ashes twórcy ukażą szerszej publiczności na najbliższym Gamesconie, czyli za około miesiąc.

Remnant

Fot. Screen z gry Remnant: From the Ashes

Źródło: remnantgame.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?