Legion – cztery nowe zapowiedzi serialu!

Tym razem mamy dla Was aż cztery nowe zapowiedzi serialu Legion!!! Znajdziecie je poniżej. Jak Wam się podobają? Będziecie oglądać premierowy odcinek serialu w lutym, czy może wolicie poświęcić czas na inne seriale? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=qtJNw_2S6Bo

https://www.youtube.com/watch?v=WO_q3M8-wvg

https://www.youtube.com/watch?v=3NXzVIeDB98

https://www.youtube.com/watch?v=8g8g8uWxTQ8

Zobacz również: Sherlock – krótki opis i zwiastun finałowego odcinka 4. sezonu

Produkcja spin offu popularnej serii X-Men rozpoczęła się tego lata w Vancouver. Jego premiera przewidziana jest na początek 2017 roku. Wyświetleniem serialu zajmie się stacja FX. Legion przedstawia historię Davida Hallera. Bohater już jako nastolatek walczył z chorobą psychiczną. Zdiagnozowano u niego schizofrenię. David spędził lata w przeróżnych szpitalach psychiatrycznych. Jednakże po dziwnym spotkaniu z innym pacjentem, bohater musi skonfrontować się z możliwością, że głosy, które słyszy i doświadczane przez niego wizje, to nie wytwór jego wyobraźni, lecz sama prawda.

Obsada serialu: Dan Stevens (Gość), Rachel Keller (Fargo), Aubrey Plaza (Parks and Recreation), Jemaine Clement (Faceci w czerni 3BFG: Bardzo Fajny Gigant) i Jean Smart (Fargo).

Omawiana produkcja zaliczy swój debiut w środę, 8 lutego 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?