Carrie Preston z rolą w „When We Rise”

ABC zaczyna kompletować obsadę do swojej najnowszej mini serii, która opowie o walce o prawa mniejszości seksualnych w Stanach Zjednoczonych. Jedną z pierwszych aktorek, która zagra w „When We Rise” została Carrie Preston, którą można było zobaczyć w „Żonie Idealnej” czy „Czystej Krwi”. Kobieta wcieli się w postać Sally Gearheart – eleganckiej i radykalnej działaczki z długą karierą w walce o prawa społeczności LGBT. 

ABC inspiruje się prawdzimy wydarzeniami z ubiegłego roku, kiedy w całych Stanach Zjednoczonych zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe. „When We Rise” skupi się na osobistych i politycznych przeszkodach oraz sukcesach ludzi, którzy pomogli torować drogę prawom obywatelskim homoseksualistów. Twórcami serii są odpowiedzialni za film „Obywatel Milk”: Dustin Lance Black, Bruce Cohen i Gus Van Sant. 

Zobacz również: Thriller „Zakładnik z Wall Street” w Cannes – pierwszy przeciek dotyczący programu festiwalu

źródło: tvline.com/ ilustracja wprowadzenia: Shutterstock

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?