Pensjonat nad rozlewiskiem powraca po latach do TVP1. Zobacz zwiastun

Po trzyletniej przerwie pojawia się kontynuacja popularnej wśród telewidzów TVP1 opowieści o Małgosi, jej rodzinie i przyjaciołach przebywająych nad malowniczym rozlewiskiem. Szósta odsłona serialu zatytułowana jest Pensjonat nad Rozlewiskiem. Odcinki powracają na antenę Jedynki już we wtorek 27 lutego o 21:35, lecz już teraz można pierwszy epizod obejrzeć przedpremierowo w serwisie VOD Telewizji Polskiej

https://www.youtube.com/watch?v=VXndKfraDuc

Akcja serialu Jedynki toczy się w Ostródzie i jej pięknych okolicach. W szóstej serii sagi, po śmierci Basi, która bardzo zaburzyła rytm życia nad rozlewiskiem, wreszcie wszyscy odnajdują się w codzienności. Pensjonat działa sprawnie, ma swoją stałą klientelę, pojawią się także goście specjalni. Pensjonat odwiedzi między innymi Zespół Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska – Sosnowska.

W nowej serii w życiu bohaterów nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na Małgosię spada wiadomość o ogromnym długu, jaki zaciągnęła jej mama tuż przed wyjazdem do Indii. Na jego poczet zostaje zlicytowany pensjonat. Małgosia z rodziną i przyjaciółmi będą walczyć o swoje ukochane miejsce na ziemi.

Zobacz również: Za marzenia – TVP pokaże serial o młodych Polakach

Pensjonat nad rozlewiskiem Perfect 6 sezon

W 6. sezonie „Pensjonatu nad rozlewiskiem” pojawia się aż sześciu nowych bohaterów: Mikołaj Krawczyk – Adam, tajemniczy gość Pensjonatu, który będzie miał znaczący wpływ na dalsze losy bohaterów, Julia Pogrebińska – Dagmara, kuzynka Elwiry, właścicielka salonu kosmetycznego, Milena Walenta – Jowita, dziewczynka z domu dziecka, zawita w życiu Mirki i Macieja, Piotr Borowski- Mecenas Wawrzecki, przedstawiciel Małgosi i Konrada w sądzie, Mariusz Drężek- partner Agaty i Jakub Wieczorek- Manager Hotelu.

Widzowie spotkają również swoje ulubione postacie: Małgosię Jantar (Joanna Brodzik), Marysię Jantar, córkę Małgosi i Konrada (Olga Frycz), Konrada Jantara, męża Małgosi (Piotr Grabowski), Kubę Milewicza ,męża Marysi (Antek Królikowski), Tomasza Zawoja, leśniczego (Jerzy Schejbal), Paulę, przyjaciółkę Marysi (Anna Czartoryska-Niemczycka) Sławka, męża Pauli (Adam Adamonis). 

Serial jest kontynuacją Domu nad rozlewiskiem, Miłości nad rozlewiskiem, Życia nad rozlewiskiem, Nad rozlewiskiem oraz Ciszy nad rozlewiskiem. Poprzednia seria Cisza nad rozlewiskiem miała wysoką, średnio prawie czteromilionową widownię i 22% udziałów w rynku w grupie 4+. 

Źródło: TVP / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Pensjonatu nad rozlewiskiem

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?