Taśmy to dopiero początek, czyli data premiery drugiego sezonu 13 Powodów

Netflix właśnie opublikował na kanałach społecznościowych kolejny materiał nawiązujący do 13 Powodów. Tym razem jest to filmik zawierający datę premiery!

Już 18 maja będziemy mogli zasiąść przed Netfliksem, by pochłonąć kolejną porcję oskarżeń Hannah Baker, zagłębić się w brudy jej znajomych ze szkoły i tego bardziej prywatnego życia.

https://www.youtube.com/watch?v=O92pekaban8

Zobacz również: Oficjalna zapowiedź drugiego sezonu Amerykańskich Bogów!

Trzeba przyznać, trzeba, że film wygląda świetnie. Depeche Mode w tle, sam koncept!

W głównej roli powróci Katherie Langford, a nowa seria dogłębniej wyjaśni śmierć z pierwszego sezonu, znajdując kolejnych winowajców. Scenariusz sezonu nie jest już oparty na książce, której fabuła została przedstawiona w pierwszej odsłonie. Wszystko, co zobaczymy, jest więc wytworem twórców serialu. Będzie lepiej, czy gorzej? Przekonamy się już za niewiele ponad dwa tygodnie.

O zmianach w obsadzie niewiele wiadomo, więc raczej trzeba się spodziewać powrotu przynajmniej większości aktorów i postaci. Wiemy, że pojawi się za to trochę nowych twarzy: Anne Winters (Tyrant), Bryce Cass (Night Shift), Chelsea Alden (American Horror Story: Roanoke), Allison Miller (Korporacje przyszłości), Samantha Logan (The Fosters), Kelli O’Hara (Masters of Sex) i Ben Lawson (Doubt)Wszystkie wymienione osoby wcielą się w role drugoplanowe.

Taśmy to był dopiero początek„.

Będziecie oglądać?

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmiku, Netflix

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?