Czy nowy sezon Kochanych Kłopotów oznacza, że powstaną kolejne odcinki? [SPOILERY]

Wierni fani Kochanych kłopotów weekend spędzili z Netfliksem, oglądając 4 nowe odcinki, które powstały po kilku latach od zakończenia serialu. Amy Sherman-Palladino, która stworzyła serię, niestety musiała pożegnać się z produkcją po szóstym sezonie, a więc nie miała szansy zaprezentować swojego finału historii Lorelai i Rory. Teraz, kiedy wszyscy usłyszeli sławne 4 ostatnie słowa, o których producentka i scenarzystka mówiła we wszystkich wywiadach, nie ustają pytania – co dalej? Teoretycznie bowiem fabuła Kochanych kłopotów zatoczyła piękne koło. Przecież cały serial opowiadał o relacjach matki i córki, więc sensowna jest ciąża Rory i sytuacja, w której się znalazła. Jeżeli ojcem okazałby się Logan, który jest zaręczony, zapewne najmłodsza panna Gilmore zdecydowałaby się wychować dziecko sama. Ale czy kiedykolwiek będziemy mogli zobaczyć to na ekranach telewizorów?

W naszych głowach nakreśliliśmy bardzo określoną historię, którą udało nam się zrealizować. Dlatego dla nas, to jest to, co od początku chcieliśmy zrobić. I myśli, czy jest tam jeszcze coś do opowiedzenia, muszą pójść w świat. My natomiast musimy to zakończyć – powiedziała Amy Sherman-Palladino w wywiadzie dla THR.

Zobacz również: The Marvelous Mrs. Maisel – wiemy, kto zagra główną rolę w serialu Amazona

Oczywiście najważniejsi są aktorzy. Bez nich żaden nowy odcinek nie powstanie. Wiemy, że  Lauren Graham, Alexis Bledel, Kelly Bishop oraz Matt Czuchry jeszcze nie określili się, co do swojej przyszłości i kolejnego projektu, jakim się zajmą. Scott Patterson wydaje się być najbardziej zapracowany, ale nadal pozostaje otwarty na możliwość powrotu do Stars Hollow. Pozostaje jeszcze sama Amy Sherman-Palladino, która tworzy nowy serial dla Amazona – The Marvelous Mrs. Maisel. Biorąc pod uwagę, jak producentka angażuje się w każdy nowy projekt, nie wiadomo, czy będzie w stanie podzielić czas pomiędzy obie produkcje. Oceniając jednak, jak Kochane kłopoty: rok z życia został przyjęty wśród publiczności na całym świecie, można założyć, że Netflix będzie zainteresowany kontynuacją. A wy, chcielibyście zobaczyć dalsze losy Lorelai i Rory?

https://www.youtube.com/watch?v=kGGNNSmGDpU

źródło: hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?