Assassin’s Creed – Netflix stworzy serial w wyniku franczyzy z Ubisoft

Netflix poinformował, że zawarł umowę z Ubisoftem, studiem odpowiedzialnym za wyprodukowanie popularnej serii gier Assassins’s Creed. W wyniku franczyzy powstaną seriale live-action, jak i animowane.

Francuska firma Ubisoft, która sprawuje piecze nad serią Assassin’s Creed, od 2007 roku sprzedała ponad 155 milionów egzemplarzy gier na całym świecie. Netflix od pewnego czasu stara się pozyskać prawa do jak najciekawszych tytułów, a fani tej produkcji są rzecz jasna dużą grupą potencjalnych nowych odbiorców platformy.

Do roli producentów wykonawczych nadchodzących seriali wybrano Jasona Altmana oraz Danielle Kreinik. Natomiast Ubisoft Film & Television wciąż poszukuje showrunnera.

Nie ma informacji co do historii, jaką będzie przedstawiać serial aktorski od Netflixa. Nie wiadomo także, czy bohaterowie znani z gier, tacy jak Ezio Auditore czy Altair, pojawią się w filmie.

Od zapierających dech w piersiach światów historycznych i ogromnej atrakcyjności jednej z najlepiej sprzedających się serii gier wideo wszechczasów, jesteśmy zobowiązani do starannego tworzenia epickiej i ekscytującej rozrywki opartej na tym odrębnym IP i zapewniania głębszych doznań fanom.

Zobacz również: Johnny Depp zostanie uhonorowany podczas EnergaCamerimage w Toruniu. Minamata filmem zamknięcia 28. edycji festiwalu!


Źródło: twitter.com/NXOnNetflix / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Division pisze:

Ja czekam już drugi rok na film na podstawie gry The Division.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?