Advertisement
Advertisement

Cztery wesela i pogrzeb – czy uda się sprzedać klasyk w nowych szatach? Zwiastun serialowej wersji

Stacja Hulu odgrzebuje jedną z najpopularniejszych komedii romantycznych wszech czasów, przenosząc ją na ekrany telewizorów. Pierwsze efekty możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie.

Cztery wesela i pogrzeb w nowej wersji przedstawiają pracującą w senatorskim biurze Mayę, która przylatuje z Nowego Jorku do Londynu, by uczestniczyć w weselu przyjaciółki. Powrót na stare śmieci staje się powodem rozgrzebywania starych spraw i generowania nowych problemów.

Zobacz również: Kolekcja VHS, czyli nowa kolekcja DVD z klasykami już w sprzedaży!

W serialu Mindy Kaling zagrają m.in. Zoe Boyle, Nathalie Emmanuel, Guz Khan, Sophia La Porta, Harish Patel, Nikesh Patel, John Reynolds, Rebecca Rittenhouse, Brandon Mychal Smith oraz Andy MacDowell.

Cztery wesela i pogrzeb w swojej macierzystej, filmowej wersji, to jedna z popularniejszych brytyjskich komedii romantycznych. Opowiada o Charlesie, w którego wciela się Hugh Grant.Jest on częstym gościem na weselach przyjaciół. Nie zamierza się żenić do czasu, aż poznaje piękną Amerykankę. Produkcja otrzymała dwie nominację do Oscara, w tym tę w głównej kategorii Najlepszy film. Jej problem polegał jednak na tym, że było to rozdania z 1995 roku, co oznacza że na jej drodzę po statuetkę stanęły takie hity jak Forrest Gump, Pulp fiction czy Skazani na Shawshank. Za reżyserię filmu odpowiadał Mike Newell, a jego scenarzystą (również z nominacją oscarową) był Richard Curtis, który później wyreżyserował kilka innych równie ciepło wspominanych komedii, takich jak Czas na miłość czy To właśnie miłość.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: ew.com

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?