Fear The Walking Dead – AMC ogłosiło członków obsady

AMC ogłosiło dziś, że Zoe Colletti („Upiorne opowieści po zmroku”, „A Boy Called Christmas”) dołączyła do stałej obsady nadchodzącego 6. sezonu serialu „Fear the Walking Dead”, który jest aktualnie kręcony w Austin, w Teksasie.

Colletti wcieli się w kluczową postać, która będzie się rozwijać podczas trwania sezonu. Na stałych członków obsady awansowali także Mo Collins i Colby Hollman. Collins, która gra Sarah, po raz pierwszy zobaczyliśmy w 4. sezonie, gdy spotkała Morgana (Lennie James) na postoju ciężarówek. Bohaterka wraz z bratem dołączyła następnie do grupy, której misją była pomoc potrzebującym. Hollman wciela się w postać Wesa, który z początku podchodził z dużą rezerwą do pomocy oferowanej przez grupę, ostatecznie jednak zaakceptował jej filozofię i stał się częścią społeczności, do czasu rozłamu dokonanego przez Virginię (Colby Minifie).

 

Szósty sezon serialu „Fear the Walking Dead” odkryje dalsze losy nietypowej rodziny złożonej z ocalałych, rozdzielonej przez potężnego przeciwnika pod koniec 5. sezonu.

Producentem wykonawczym serialu jest Scott M. Gimple, showrunnerami są Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, jak również Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades i Karen David.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: AMC

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?