Liga Sprawiedliwości – nowy zwiastun wersji Snyder Cut powstającej dla HBO Max

Kolejny zwiastun miniserialu HBO Max Liga Sprawiedliwości Synder Cut jest już dostępny! Generalnie nie różni się zbytnio od poprzedniego, doszło kilka nowych ujęć Supermana i Darkseida, ale przede wszystkim całość została tym razem przedstawiona… w czerni i bieli.

Ostatnie dni, były dla nas swoistym wysypem nowych zdjęć z planu produkcyjnego serialu. Dziś doczekaliśmy się w końcu nowego zwiastuna produkcji Warner Bros, która będzie dostępna do obejrzenia na HBO Max. Cała historia zostanie przedstawiona w czterech odcinkach.

Chwila jest przypadkowa, gdyż 17 listopada to dzień premiery kinowej wersji Ligi sprawiedliwości, którą przejął i kończył Joss Whedon. Data ta jest symbolicznym dniem początku ruchu #ReleaseTheSnyderCut domagającej się dokończenia i zaprezentowania przez Warner Bros. oryginalnej wizji Zacka Snydera na DC Extended Universe.

fot. materiały prasowe

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha. Może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Zobacz także: Producent Marvela o możliwości powrotu Tony’ego Starka!

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako The Flash, Ray Fisher jako Cyborg,

Premiera odbędzie się w 2021 roku.


Źródło: YouTube, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?