Nowi mutanci najkrótszym filmem związanym z X-Men?

Nowi mutanci zostały przesunięte z powodu koronawirusa, ale otrzymaliśmy informację o potencjalnym czasie trwania produkcji.

Według danych znalezionych na stronie Consumer Protection BC film ma trwać 94 minuty – czyli zdecydowanie najkrócej ze wszystkich tytułów związanych z X-Men. Ostatni bastion trwa 10 minut dłużej, najdłuższe zaś jest Apocalypse – 144 minuty.

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Nalepsze filmy psychologiczne 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Nowi mutanci opowiadać będą o grupie nastoletnich mutantów próbujących zrozumieć swoje wyjątkowe zdolności. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku.

Obsada: Anya Taylor-Joy jako Magik, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot, Charlie Heaton jako Cannonball, Blu Hunt jako Moonstar i Alice Braga w roli Cecilii Reyes.

Premiera odbędzie się 3 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?