Punisher i Jessica Jones oficjalnie anulowane przez Netflix

Kasacja Daredevila, Luke’a Cage’a i Iron Fista nie pozostawiła zbyt wielu złudzeń dla pozostałych dwóch serialu superhero od platformy Netflix. Punisher niedawno pojawił się z 2. sezonem, Jessica Jones zawita jeszcze z trzecią odsłoną. Po dzisiejszym oświadczeniu platformy wiemy już na pewno, że na tym się zakończy.

Punisher nie powróci w ramach 3. sezonu na platformę Netflix. Showrunner Steve Lightfoot, niesamowita ekipa i wyjątkowa obsada na czele z Jonem Bernthalem dostarczyli fanom uznaną i zniewalającą serię. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zaprezentować w ostatnich latach efekty ich pracy – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.
Na krótko przed nim sam Bernthal zdążył nieco wyprzedzić fakty i osobiście pożegnać się z przełomową dla siebie rolą na Instagramie:

Co zaś się tyczy Jessiki Jones, zgodnie z oczekiwaniami fani mogą jeszcze oczekiwać godnego zwieńczenia tego serialu:
Co więcej, zdecydowaliśmy, że nadchodzący trzeci sezon Jessiki Jones będzie jednocześnie ostatnim. Jesteśmy wdzięczni showrunnerce Melissie Rosenberg, aktorce Krysten Ritter i reszcie obsady za trzy niesamowite sezony tej niesamowitej serii, które zostały wyróżnione między innymi przez Peabody Awards.
Jesteśmy wdzięczni Marvelowi za pięć lat owocnej współpracy i dziękujemy pełnym pasji fanom, którzy byli z nami od początku.
Jako że to będzie pierwszy raz, kiedy jakiś sezon netfliksowego serialu superbohaterskiego oficjalnie jest uznany za koniec serii przed wypuszczeniem, wydaje się, że platforma poświęci minimum środków na promocję, dając po prostu fanom jakieś zamknięcie.
Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?