Advertisement
Advertisement

WandaVision – Pierwsza konceptowa grafika Scarlet Witch ujawniona!

Świat przygotowuje się na premierę WandaVision, która jest oficjalnym startem IV Fazy MCU. Andy Park, na swoim Instagramie opublikował grafikę Scarlet Witch.

Wanda Maximoff czyli Scarlet Witch, zadebiutowała w filmach MCU podczas Avengers: Czas Ultrona. Z racji coraz bliższej premiery serialu o tej postaci, Andy Park, dyrektor ds. Rozwoju Wizualnego Marvel Studios, opublikował na swoim Instagramie post. Znajdowała się tam pierwsza w historii MCU, grafika koncepcyjna głównej bohaterki WandaVision.

Instagram: andyparkart

Zobacz także: Spider-Man 3 – Zobacz fanart z Sinster Six!

Jak widać z powyższego postu, ta wersja postaci wygląda niezwykle podobnie do komiksowej wersji Wandy i zdecydowanie bardziej przypomina jej odpowiednik z komiksu. Co ciekawe, w pierwszym zwiastunie, bohaterka miała na sobie komiksowy strój Scarlet Witch.

WandaVision - nowy plakat serialu, tym razem nawiązujący do lat 80.

Kadr z serialu WandaVision, Disney+

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: comicbook, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anonim pisze:

Ale wy wiecie że ten Concept Art ma już kilka lat?

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?