Żywioły Saszy – Ogień: pierwszy zwiastun serialu serwisu Player

Żywioły Saszy – Ogień to nowy oryginalny serial serwisu Player. Po zaprezentowaniu zdjęć i grafik promujących odcinkową produkcji pokazano też pierwszą zapowiedź ekranizacji powieści Katarzyny Bondy.

Jak przystało na teaser jest on dosyć krótki.  Materiał zapowiadający serial z Magdaleną Boczarską w roli głównej trwa łącznie 15 sekund, ale na pewno przybliża widzom klimat produkcji, której kryminalna zagadka rozgrywać się będzie wokół sprawy seryjnych podpaleń oraz prezentuje główną bohaterkę Saszę Załuską.

Opis fabuły:

Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie podążać będą za zagadką kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska (Magdalena Boczarska). Przydzielona do grupy policjantów spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki.

Zobacz również: Gorący listopad na Playerze!

boczarska na strzelnicy z pistoletem

fot. kadr z teasera serialu Żywioły Saszy – Ogień

Obsada i twórcy serialu Żywioły Saszy – Ogień:

W obsadzie znaleźli się Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet, Jędrzej Hycnar, Helena Englert, Sebastian Stankiewicz. Reżyserem produkcji jest Kristoffer Rus. Autorami scenariusza na podstawie powieści Katarzyny Bondy są Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorka zdjęć to Karina Kleszczewska. Za scenografię odpowiada Aleksandra Kierzkowska, a za kostiumy Barbara Łagowska. Kierownikiem produkcji jest Jan Kaczmarski. Producentem wykonawczym – firma Bongo Media reprezentowana przez Mikołaja Wita oraz Dariusza Goczała. Producentką z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk. Zdjęcia do serialu powstawały w Łodzi.

Kiedy premiera i gdzie obejrzeć Żywioły Saszy – Ogień?

Pierwszy odcinek serialu dostępny będzie na Player.pl od 17 listopada w płatnej ofercie, kolejne pojawią się w serwisie w tygodniowych odstępach. W dniu premiery drugiego odcinka, 24 listopada, pierwszy zostanie udostępniony bezpłatnie. Cały sezon liczyć będzie 7 odcinków.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: TVN/Player

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?