Advertisement

Cyberpunk 2077 bez publicznej prezentacji na tegorocznym gamescomie

Cyberpunk 2077, czyli nowa produkcja CD Projekt Red, to bardzo gorący temat w ostatnim czasie – zwłaszcza po pokazaniu na czerwcowym E3 nowego trailera.

W Los Angeles nieliczni szczęśliwcy mogli zobaczyć na zamkniętych pokazach jak nowe dzieło od twórców Wiedźmina prezentuje się podczas rozgrywki. Fani spodziewali się, że podczas następnej wielkiej imprezy gamingowe, czyli na Gamescomie w Kolonii, Cyberpunk 2077 zostanie pokazany szerszej publiczności. Niestety będzie on prezentowany jedynie w strefie dla branży oraz mediów, więc nie ma co liczyć na publiczny pokaz rozgrywki, a jedynie na podobny do tego z E3.

Na niemieckim Gamescomie możemy za to prawdopodobnie spodziewać się nowego zwiastuna, który następnie zostanie udostępniony w sieci. W tym roku z większych imprez związanych z grami odbędą się jeszcze PlayStation Experiense czy The Game Award, więc może tam pokażą się Redzi z gameplayem.

Zobacz również: Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – nowy, obszerny gameplay z moda do Wiedźmina 2!

Źródło: ppe.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?