Advertisement
banner

Mortal Kombat 11 – Kotal Kahn zaprezentowany!

Kolejną postacią, która została oficjalnie zaprezentowana, jest Kotal Kahn – potężny i groźny władca Outworld, który przejął obowiązki zgładzonego dwie części temu Shao Kahna.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – postacie z różnych linii czasowych ścierają się w niesamowitym fabularnym zwiastunie!

Jak widać, nadal będziemy mogli wykonywać Kotal Kahnem niezwykle mocne kombinacje ciosów, tak samo jak w Mortal Kombat X, gdzie zadebiutował. Dodatkowo przyjdzie nam jszcze możłiwość przemiany w czworonożnego drapieżnika. Niestety, nie było nam tutaj dane zobaczyć jego fatality w pełnej krasie, jako że możnowładca nieoczekiwanie dostał lanie na własnym trailerze… Może przewrotnie zrewanżuje się w filmiku samej Jacqui Brigs?

Przypominamy, że przy zakupie pre-ordera do odblokowania będzie również Shao-Kahn. Mortal Kombat 11 zadebiutuje na PC oraz konsolach PS4 Xbox One i Nintendo Switch 23 kwietnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?