Advertisement
Advertisement

Najlepsze filmy Netflix Original! Ranking aktualizowany!

Oto najlepsze filmy Netflix Original! Przedstawiamy ranking  filmów, który zaczynamy od tych produkcji, które prezentują na platformie  Netflix najwyższy poziom!

Choć nie bez przyczyny nader często się je krytykuje, filmy Netflix potrafią przynajmniej w kilku przypadkach zaskoczyć swoją jakością! Poniższa lista jest na bieżąco aktualizowana o nowe tytuły spod znaku Netfliksa, a więc możecie do niej wracać wraz z kolejnymi premierami. Zapraszamy również do głosowania na to czy polecacie dane filmy netflixa, czy też  nie. Oto zestawienie prezentujące najlepsze filmy Netflix Original!

1. Roma (2018)

Reżyseria Alfonso Cuarón Gatunek Biograficzny Nasza ocena
95
zobacz zwiastun

ROMA to barwny portret konfliktów rodzinnych i społecznej hierarchii pośród politycznego chaosu, opowiadający historię młodych służących pochodzących z indiańskiego ludu Misteków. Cleo (Yalitza Aparicio) i Adela (Nancy García García) pracują dla niedużej rodziny w zamieszkiwanej przez klasę średnią dzielnicy Meksyku Romie. Pani domu, matka czwórki dzieci Sofia (Marina de Tavira) usiłuje uporać się z przedłużającą się nieobecnością męża, natomiast Cleo musi stawić czoło druzgocącej prawdzie. Czy zacznie przez to zaniedbywać dzieci Sofii, które kocha jak własne? Starając się nadać nowy sens miłości i poczuciu solidarności w kontekście hierarchii społecznej, gdzie klasa i rasa są ze sobą pokrętnie splecione, Cleo i Sofia po cichu zmagają się ze zmianami przenikającymi ich rodzinny dom w kraju, w którym dochodzi do starć między wspieraną przez rząd milicją a demonstrującymi studentami.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 75%

2. Historia małżeńska (2019)

Reżyseria Noah Baumbach Gatunek Dramat Nasza ocena
95
zobacz zwiastun

Film Netflix 2019 roku. W rankingu najlepszych filmów 2019 redaktora naczelnego Movies Room - Tomasza Rewersa Historia małżeńska zajęła 1. miejsce! To historia miłosna, która ujawniła się wraz z jego rozbiciem. Poruszający, zabawny, szczery, przejmujący, aktualny, pouczający, prawdziwy! Te słowa to wciąż mało, żeby dobrze podsumować Historię małżeńską. Film przedstawia nam losy małżeństwa stojącego na skraju związku. Rozwód, opieka nad dzieckiem, problemy finansowe, niespełnione ambicje. Brzmi nudno? Nic bardziej mylnego! Historia małżeńska ze sceny na scenę porusza coraz większe emocje, angażując widza w problemy, które są nam wszystkim tak bliskie. Znakomity montaż i zdjęcia oraz przede wszystkim aktorski popis Scarlett Johansson i Adama Drivera! To właśnie najlepszy film 2019 roku!

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 67%

3. El Camino: Film „Breaking Bad” (2019)

Reżyseria Vince Gilligan Gatunek Akcja, Dramat Nasza ocena
90
zobacz zwiastun

Filmowa kontynuacja kultowego serialu Breaking Bad. Akcja filmu rozpoczyna się tam, gdzie zakończył się finałowy odcinek serialu, a w roli Jessego Pinkmana powraca Aaron Paul. Film oryginalny Netflix!

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

4. Irlandczyk (2019)

Reżyseria Martin Scorsese Gatunek Biograficzny, Dramat, Kryminał Nasza ocena
90
zobacz zwiastun

Film Netflix "Irlandczyk" to osadzona w powojennej Ameryce epicka opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział ww brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

5. Nieoszlifowane diamenty (2020)

Reżyseria Benny Safdie, Josh Safdie Gatunek Akcja, Dramat, Kryminał Nasza ocena
90
zobacz zwiastun

Uznani filmowcy Josh i Benny Safdie prezentują elektryzujący thriller kryminalny, który wciąga od pierwszej minuty. Jego bohaterem jest Howard Ratner (Adam Sandler) — charyzmatyczny i niepokorny nowojorski jubiler. Aby zrobić interes życia, musi obstawiać bardzo wysoko i zaryzykować naprawdę wiele. W szaleńczej pogoni za upragnionym zwycięstwem Howard kładzie na szali swoje życie rodzinne i zawodowe, próbując stawić przy tym czoła otaczającym go z każdej strony wrogom.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 100%

6. Beasts of no Nation (2015)

Reżyseria Cary Joji Fukanaga Gatunek Dramat Nasza ocena
80
zobacz zwiastun

Beasts of No Nation w reżyserii Cary’ego Joji Fukunagi to osadzona w Afryce Zachodniej historia AGU (w tej roli Abraham Attah), chłopca z małej wioski, którego poznajemy, gdy bawi się ze starszym bratem, dokazuje z kolegami w pobliskim obozie dla uchodźców albo je obiad z rodziną. Jednak szczęśliwe dzieciństwo dobiega końca, kiedy oddziały wojska ze stolicy przybywają, by stłumić powstanie przeciwko skorumpowanej władzy. Jego matce i siostrze udaje się uciec do najbliższego miasta, ale Agu zostaje w wiosce z ojcem i bratem, a wkrótce potem — zupełnie sam. Przerażony i zdany tylko na siebie, Agu ucieka do lasu, gdzie znajduje go oddział młodych powstańców pod przywództwem charyzmatycznego DOWÓDCY (Idris Elba). Przechodzi tam brutalne przeszkolenie, rytuały inicjacyjne, musi także wysłuchiwać żarliwych przemówień Dowódcy. Poznaje też bratnią duszę — niemego żołnierza o imieniu STRIKA (Emmanuel „King Kong” Nii Adom). Kiedy sklecona naprędce armia rusza do walki, Agu zostaje awansowany: nie musi już nosić amunicji, teraz będzie odpowiedzialny za broń. Beasts of No Nation ukazuje utratę niewinności. Agu stara się odnaleźć resztki dzieciństwa, które wydaje się tak bardzo odległe.

polecasz tę produkcję? 0%

7. Fyre: Najlepsza impreza, która nigdy się nie zdarzyła (2019)

Reżyseria Chris Smith Gatunek Dokumentalny Nasza ocena
80

Festiwal Fyre był reklamowany jako luksusowe wydarzenie muzyczne na prywatnej wyspie, ale zbytnia pewność siebie organizatora doprowadziła do wielkiego fiaska.

polecasz tę produkcję? 50%

8. Blame! (2017)

Reżyseria Hiroyuki Seshita Gatunek Animacja Nasza ocena
77

Tajemniczy samotnik Killy szukający genu sieciowego trafia do zagrożonej wioski i zgadza się pomóc w realizacji planu, który może uratować jej mieszkańców.

polecasz tę produkcję? 0%

9. Dwóch papieży (2019)

Reżyseria Fernando Meirelles Gatunek Dramat Nasza ocena
75
zobacz zwiastun

Film Netflix uznany za jeden z najlepszych w 2019 roku! W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 0%

10. Zanim odejdę (2017)

Reżyseria Ry Russo-Young Gatunek Dramat Nasza ocena
75

Co zrobisz, jeśli masz jeden dzień, aby zmienić absolutnie wszystko? Samantha Kingston (Zoey Deutch) ma idealne życie: doskonałe przyjaciółki, przystojnego chłopaka i perfekcyjną przyszłość. Wszystko się jednak komplikuje, gdy zwyczajna impreza przyjmuje nieoczekiwany obrót. Sam budzi się 12 lutego i codziennie przeżywa ten sam dzień. Uwięziona dziewczyna zaczyna dostrzegać, że jej pozornie idealne życie, wcale takie nie było.

polecasz tę produkcję? 0%

11. Nazywam się Dolemite (2019)

Reżyseria Craig Brewer Gatunek Dramat, Komedia Nasza ocena
75

Rudy Ray Moore wciela się w alfonsa o imieniu Dolemite.

polecasz tę produkcję? 50%

12. Proces Siódemki z Chicago (2020)

Reżyseria Aaron Sorkin Gatunek Dramat sądowy Nasza ocena
75

Pokojowy w założeniu protest podczas Krajowej Konwencji Demokratycznej w 1968 roku przerodził się w brutalne starcie z policją i Gwardią Narodową. Organizatorów protestu, wśród których znaleźli się Abbie Hoffman, Jerry Rubin, Tom Hayden i Bobby Seale, oskarżono o spisek w celu wywołania zamieszek. Proces, który był konsekwencją tego oskarżenia, okazał się jednym z najsłynniejszych w historii.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

13. Do wszystkich chłopców, których kochałam (2018)

Reżyseria Suzan Johnson Gatunek Komedia romantyczna Nasza ocena
74
zobacz zwiastun

Luźna, zabawna komedia dla nastolatków. Główna bohaterka  to typowa nastolatka mieszkająca z ojcem i siostrą Kitty. Rodzina musi poradzić sobie z wyjazdem Margaret, najstarszej siostry głównej bohaterki, na studia do Szkocji. Pewnego dnia sekretne listy Lary skierowane do pięciu chłopców, którzy byli dla niej kiedykolwiek ważni, trafiają do swoich adresatów. Prowadzi to do wielu kuriozalnych sytuacji.

polecasz tę produkcję? 0%

14. Opiekun (2016)

Reżyseria Rob Bournett Gatunek Dramat Nasza ocena
73
zobacz zwiastun

Wzruszająca komedia o przyjaźni — młody chłopak i jego opiekun wyruszają w podróż, podczas której odnajdują nadzieję i przyjaźń.

polecasz tę produkcję? 0%

15. Ostatnie wakacje (2019)

Reżyseria William Bindley Gatunek Komedia romantyczna, Przygodowy Nasza ocena
70
zobacz zwiastun

W trakcie ostatnich wakacji przed rozpoczęciem zajęć w college’u stojąca u progu dorosłości grupa przyjaciół próbuje szczęścia w dotychczasowych i całkiem nowych związkach.

polecasz tę produkcję? 50%

16. W pogoni za marzeniami (2016)

Reżyseria Houda Benyamina Gatunek Dramat Nasza ocena
70

Bystra nastolatka i jej dowcipna przyjaciółka postanawiają wzbogacić się za wszelką cenę — idą w ślady ekstrawaganckiej handlarki narkotyków.

polecasz tę produkcję? 0%

17. Oblężenie Jadotville (2016)

Reżyseria Richie Smyth Gatunek Wojenny Nasza ocena
70
polecasz tę produkcję? 0%

18. Klaus (2019)

Reżyseria Sergio Pablos Gatunek Animacja Nasza ocena
70

Film Netflix idealny na święta! Jesper (Jason Schwartzman) okazuje się najgorszym studentem w historii akademii listonoszy i zostaje przeniesiony na mroźną wyspę za północnym kołem podbiegunowym, gdzie skłóceni mieszkańcy rzadko ze sobą rozmawiają, a o pisaniu listów nie ma nawet mowy. Jesper jest już bliski rezygnacji, gdy znajduje wsparcie u miejscowej nauczycielki o imieniu Alva (Rashida Jones) i poznaje Klausa (nagrodzony Oscarem J.K. Simmons), tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnej roboty zabawek. Ta wyjątkowa przyjaźń przywraca radość życia w Smeerensburg, skłaniając sąsiadów do hojności i wprowadzając nowe, pełne magii zwyczaje, jak wieszanie skarpet na kominku.

polecasz tę produkcję? 100%

19. Jim i Andy (2017)

Reżyseria Chris Smith Gatunek Dokumentalny Nasza ocena
70

Jim Carrey wspomina swoją totalną przemianę w Andy’ego Kaufmana i zaprasza nas do rozważań nad sensem życia, rzeczywistością, tożsamością i karierą.

polecasz tę produkcję? 50%

20. Aż do Kości (2017)

Reżyseria Marti Noxon Gatunek Dramat Nasza ocena
69
zobacz zwiastun

Chyba najgłośniejsza i najbardziej kontrowersyjna produkcja Netflixa. Nic w tym z resztą dziwnego, skoro to film o losach młodej dziewczyny – Ellen (Lily Collins), chorującej na anoreksję. Aż do kości opowiada o jej walce ze straszną chorobą i robi to w dość nietypowy sposób. Jego twórcy osobiście borykali się z tą chorobą, dlatego w obrazie pełno jest szczerych i bolesnych prawd o walce z anoreksją, które dają momentami do myślenia. Całość utrzymana jest jednak w niespotykanym jak na ten rodzaj filmów klimacie. Barwne zdjęcia, jeszcze barwniejsze postacie i ożywczy humor. A do tego świetni aktorzy: Lily Collins, Keanu Reeves, Carrie Preston i Lily Taylor. Czego chcieć więcej?

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

21. Pustynna Burza (2016)

Reżyseria Elite Zexer Gatunek Dramat Nasza ocena
69
zobacz zwiastun

Layla pochodzi z plemienia mieszkających na pustyni Beduinów, ale jest niezależną i nowoczesną dziewczyną. Studiuje w mieście i ma świetne kontakty z ojcem, który uczy ją prowadzić samochód, umacniając w niej poczucie samodzielności. Kiedy Layla wraca do rodzinnej wioski, wolność i niezależność okazują się złudzeniem – musi podporządkować się tradycji spajającej od wieków plemię. Łatwej sytuacji nie ma też matka dziewczyny, Jalila, która jest świadkiem ślubu męża z nową młodszą żoną. Początkowo to właśnie surowa Jalila nie pozwala córce spotykać się z chłopakiem, którego poznała na studiach, wkrótce jednak okazuje się, że nie ma ona tak złych intencji, jakby się wydawało.

polecasz tę produkcję? 0%

22. 7 años (2016)

Reżyseria Roger Gual Gatunek Dramat Nasza ocena
68
zobacz zwiastun

Dramat opowiadający o losach czworga przyjaciół i partnerów biznesowych, którzy pewnego wieczora muszą znaleźć sposób, aby uratować swoją firmę i... samych siebie. Stają przed pozornie niemożliwą do podjęcia decyzją — muszą bowiem ustalić, kto z nich poświęci własną wolność i ocali innych przed osobistym i finansowym upadkiem. Walka z czasem wystawi ich przyjaźń i zdrowe zmysły na wielką próbę. Kto weźmie na siebie winę? W obsadzie między innymi Paco León, Juan Pablo Raba,, Alex Brendemühl, Juana Acosta i Manuel Morón. Film wyreżyserowany przez wyróżnionego nagrodą Goya Rogera Guala według scenariusza Jose Cabezy i Julii Fontany. Za jego przygotowanie i produkcję odpowiadali Cristian Conti i Federico Jusid. Ten ostatni jest także kompozytorem ścieżki dźwiękowej. Film „7 Años” wyprodukowały studia Cactus Flower i Metronome Production na zlecenie firmy Netflix

polecasz tę produkcję? 0%

23. Tallulah (2016)

Reżyseria Sian Hender Gatunek Dramat Nasza ocena
67
zobacz zwiastun

Tallulah to film oryginalny serwisu Netflix, napisany i wyreżyserowany przez Siana Hedera (Orange is the New Black). Opowiada on historię Lu, młodej kobiety-włóczęgi (Ellen Page — Dziewczyna z marzeniami, Incepcja), która mieszka w vanie i mocno broni swojej niezależności, chociaż ledwo wiąże koniec z końcem. Przypadkowe spotkanie skłania ją do impulsywnego „uratowania” dziecka od zaniedbującej go matki. Nie wiedząc, co zrobić dalej, Lu zwraca się do jedynej odpowiedzialnej osoby, jaką zna: Margo (Allison Janney — Osobliwy dom Pani Peregrine, Najlepsze najgorsze wakacje), którą przekonuje, że dziecko jest jej wnuczkiem.

polecasz tę produkcję? 0%

24. Wyprawa na Grenlandię (2016)

Reżyseria Sébastien Betbeder Gatunek Komedia Nasza ocena
64
zobacz zwiastun

Komedia o dwóch aktorach, którzy opuszczają Paryż i udają się do odległej wioski na Grenlandii. Poznają tam pradawną kulturę Inuitów i nawiązują zaskakujące przyjaźnie.

polecasz tę produkcję? 0%

25. Spectral (2016)

Reżyseria Nic Mathieu Nasza ocena
63
zobacz zwiastun

Elitarna jednostka Sił Specjalnych wyrusza w misję, której celem jest powstrzymanie tajemniczego najazdu agresywnych, niszczycielskich istot pozaziemskich, próbujących zawładnąć Ziemią.

polecasz tę produkcję? 0%

26. Sierra Burgess jest przegrywem (2018)

Reżyseria Ian Samuels Gatunek Komedia, Romans Nasza ocena
62

Sierra Burgess to typowa outsiderka. Koleżanki i koledzy ze szkoły wyszydzają ją ze względu na wygląd, a krąg jej znajomych ogranicza się tylko do najbliższego przyjaciela Dana. Sympatyczna nastolatka jest błyskotliwa i inteligentna, a także przejawia talent do pisania, zupełnie tak jak jej ojciec. Pewnego dnia w wyniku misternego planu Veroniki zaczyna z nią pisać przystojny sportowiec. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ Sierra przez cały czas pisze jako… Veronika.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 0%

27. Machina wojenna (2017)

Reżyseria David Michôd Gatunek Akcja, Wojenny Nasza ocena
60
zobacz zwiastun

Film jest ekranizacją książki "Wszyscy ludzie generała" Michaela Hastings'a i opowiada historię generała Stanleya A. McChrystal'a, głównego dowódcy wojsk w Afganistanie w 2009 , który został zdymisjonowany po wyjątkowo nieprzychylnym, ukazującym szokującą prawdę o poczynaniach świty generała, artykule w czasopiśmie "Rolling Stone". Co ciekawe, ludzie z najbliższego otoczenia generała McChrystala pracują obecnie dla prezydenta Donalda Trumpa. Autor książki zginął w zagadkowym wypadku krótko po wydaniu książki.

polecasz tę produkcję? 0%

28. Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki (2017)

Reżyseria Tommy O'Haver Gatunek Dramat Nasza ocena
60
zobacz zwiastun

"Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki” — kryminalny film biograficzny opowiadający o zaginięciu Madalyn Murray O'Hair, założycielki organizacji American Atheists i głównej agitatorki podczas wojny kulturowo-politycznej. Jest to historia wzlotu i upadku osoby, która dla jednych była kontrowersyjnym czarnym charakterem, a dla innych — niespodziewanym bohaterem.

polecasz tę produkcję? 0%

29. Pralnia (2019)

Reżyseria Steven Soderbergh Gatunek Komedia Nasza ocena
60
zobacz zwiastun

Film Netflix original. Po tym jak beztroskie wakacje Ellen Martin (nagrodzona Oscarem Meryl Streep) przybierają tragiczny obrót, kobieta zaczyna badać sprawę lewej polisy ubezpieczeniowej i stopniowo zagłębia się w świat szemranych interesów, których wspólnym mianownikiem jest pewna kancelaria prawna z Panamy. Jej czarujący - i zawsze nienagannie ubrani - założyciele, Jürgen Mossack (nagrodzony Oscarem Gary Oldman) i Ramón Fonseca (nominowany do Złotego Globu Antonio Banderas), są ekspertami w pomnażaniu fortun za pomocą fasadowych spółek i rachunków ulokowanych w rajach podatkowych. Ellen jest w naprawdę nieciekawej sytuacji, ale okazuje się, że jej przypadek to tylko wierzchołek góry lodowej. Możni tego świata wyspecjalizowali się bowiem w unikaniu podatków, łapówkarstwie, a także w całej masie innych, mniejszych lub większych szwindli - a wszystko po to, by zapewnić dalsze trwanie zepsutemu do cna globalnemu systemowi finansowemu. "Pralnia" to barwny i nietuzinkowy film, który zabiera widzów w niezwykłą podróż do Chin, Meksyku, Afryki (przez Los Angeles) i na Karaiby. Jej zwieńczeniem jest ujawnienie przez dziennikarzy w 2016 r. tak zwanych "kwitów z Panamy", czyli poufnych dokumentów na temat wysoko postawionych klientów kancelarii Mossack Fonseca.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

30. Król (2019)

Reżyseria David Michôd Gatunek Historyczny, Psychologiczny Nasza ocena
60
zobacz zwiastun

Historyczny film Netflix original. Hal (Timothée Chalamet) to krnąbrny książę, który opuścił dwór i zamieszkał wśród ludu, by uniknąć obowiązku objęcia tronu. Jednak po śmierci swojego ojca-tyrana Hal zostaje koronowany i - już jako król Henryk V - musi rozpocząć życie, przed którym tak bardzo się wzbraniał. Odkrywa świat polityki pałacowej i pozostawiony przez ojca chaos wojenny, a także mierzy się z bagażem emocjonalnym ze swojego minionego życia - w tym niełatwą relacją ze swoim najbliższym przyjacielem i mentorem, starzejącym się rycerzem-alkoholikiem Johnem Falstaffem (Joel Edgerton).

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

31. Chyba na pewno ty (2019)

Reżyseria Nahnatchka Khan Gatunek Komedia romantyczna Nasza ocena
60
zobacz zwiastun

Para przyjaciół z dzieciństwa po latach zakochuje się w sobie.

polecasz tę produkcję? 50%

32. Świąteczny rycerz (2019)

Reżyseria Monika Mitchell Gatunek Familijny Nasza ocena
60

Średniowieczny rycerz trafia do czasów współczesnych i zakochuje się w nauczycielce.

polecasz tę produkcję? 50%

33. Świąteczny książę (2017)

Reżyseria Alex Zamm Gatunek Familijny Nasza ocena
60

Początkująca reporterka Amber (Rose McIver) pracuje pod przykrywką jako guwernantka księżniczki Emily (Honor Kneafsey) na dworze królewskim Aldovii. Niespodziewanie wplątuje się w królewską intrygę i jednocześnie zakochuje się w następcy tronu księciu Richardzie (Ben Lamb), na którego temat miała po kryjomu zbierać sensacyjne materiały. Czy zdoła utrzymać swoją misję w sekrecie? I czy pomoże objąć rządy właściwemu następcy tronu?

polecasz tę produkcję? 50%

34. Upalne święta (2019)

Reżyseria Ernie Barbarash Gatunek Familijny Nasza ocena
57

Aby poprawić sobie humor po wyjeździe syna do college’u mieszkająca na Manhattanie Kate Conrad (Kristin Davis) rezerwuje "drugi miesiąc miodowy" ze swoim mężem. Jednak ten, zamiast podziękowań, funduje żonie rozstanie. Porzucona Kate wybiera się więc samotnie do Afryki na safari. Podczas podróży po Zambii pomaga przewodnikowi (Rob Lowe jako Derek Holliston) uratować osieroconego słonika. Wspólnie przywracają go do zdrowia w miejscowym rezerwacie dla słoni, a Kate przedłuża swój pobyt na okres Świąt Bożego Narodzenia. Na horyzoncie widać nową miłość, więc Kate musi zdecydować: wrócić do domu czy pozwolić, aby ta przygoda okazała się przygodą jej życia?

polecasz tę produkcję? 50%

35. Wysoka dziewaczyna (2019)

Reżyseria Nzingha Stewart Gatunek Komedia Nasza ocena
55

Jodi (Ava Michelle) ma 16 lat i od zawsze była najwyższą dziewczyną w szkole, ale nigdy nie czuła się z tym dobrze. Odkąd pamięta, inne dzieciaki się z niej śmiały, a ona chodziła przygarbiona, ale teraz wreszcie los się odmienia. Jodi poznaje Stiga (Luke Eisner), niemal idealnego Szweda z uczniowskiej wymiany zagranicznej, który jest nawet wyższy od niej. Ta nowa znajomość wywraca świat Jodi do góry nogami i sprawia, że staje się ona częścią miłosnego trójkąta. Jednak dwójka jej najlepszych przyjaciół (Griffin Gluck i Anjelika Washington) oraz biorąca udział w konkursach piękności siostra Harper (Sabrina Carpenter) pomagają dziewczynie wreszcie pokonać kompleksy, przez które ta nie potrafiła docenić samej siebie. "Wysoka dziewczyna" jest pierwszym pełnometrażowym filmem w reżyserii Nzinghi Stewart. Będzie to ciepła i zabawna komedia o dorastaniu oraz o tym, jak znaleźć odwagę, żeby wreszcie przestać patrzeć w ziemię i śmiało spojrzeć przed siebie.

polecasz tę produkcję? 100%

36. Świąteczny książę: Królewskie wesele (2018)

Reżyseria John Schultz Gatunek Familijny Nasza ocena
55

W rok po wydarzeniach przedstawionych w "Świątecznym księciu" Amber (Rose McIver) przygotowuje się do ślubu z Richardem (Ben Lamb). Książę jest coraz bardziej zajęty próbami rozwiązania ogarniającego państwo kryzysu finansowego, przez co oddala się od ukochanej. Jako była dziennikarka dziewczyna postanawia na własną rękę pomóc ukochanemu. W swojego działania angażuje swoją siostrę, przyjaciółkę i... byłego wroga. Film dostępny na Netflix!

polecasz tę produkcję? 50%

37. Pokochaj, poślub, powtórz (2020)

Reżyseria Dean Craig Gatunek Komedia, Komedia romantyczna Nasza ocena
55

Jack przeżywa różne wersje tego samego dnia, próbując opanować problematycznych gości, wszechobecny chaos i potencjalny romans na ślubie swojej siostry.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

38. Wynajmij sobie chłopaka (2019)

Reżyseria Chris Nelson Gatunek Komedia romantyczna Nasza ocena
50
zobacz zwiastun

Licealista tworzy aplikację, dzięki której można go wynająć jako chłopaka na różne uroczystości.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

39. Świąteczny książę: Królewskie dziecko (2019)

Reżyseria John Schultz Gatunek Familijny Nasza ocena
50

Film Netflix będący już trzecią częścią popularnej serii świątecznej. Zbliżają się święta, a w Aldovii wszyscy czekają na narodziny królewskiego potomka. Amber i Richard goszczą członków rodu panującego z odległego królestwa, aby odnowić pradawny rozejm. Jednak gdy gdzieś zawierusza się bezcenny 600-letni traktat, pokój zaczyna wisieć na włosku, a rodzina królewska staje w obliczu prastarej klątwy.

polecasz tę produkcję? 50%

40. Święta nie na bogato (2019)

Reżyseria Leslie Small Gatunek Familijny Nasza ocena
50

Samotny ojciec traci pracę radiowego DJ-a tuż przed Bożym Narodzeniem. Wraz z czwórką dzieci musi więc nieco zacisnąć pasa i odkryć, co oznacza prawdziwa radość.

polecasz tę produkcję? 50%

41. Zabójczy rejs (2019)

Reżyseria Kyle Newacheck Gatunek Komedia romantyczna Nasza ocena
48
zobacz zwiastun

Nowojorski policjant (Adam Sandler) zabiera swoją żonę (Jennifer Aniston) na dawno obiecaną podróż po Europie. Przypadkowo spotkany na pokładzie samolotu tajemniczy mężczyzna (Luke Evans) zaprasza ich na prywatne spotkanie rodzinne na Super Jachcie należącym do leciwego miliardera Malcolma Quince'a. Kiedy Quince zostaje zamordowany, małżeństwo staje się głównymi podejrzanymi w śledztwie.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 100%

42. The Highwaymen (2019)

Reżyseria John Lee Hancock Gatunek Akcja, Kryminał, Psychologiczny, Sensacyjny Nasza ocena
40
zobacz zwiastun

The Highwaymen w reżyserii Johna Lee Hancocka (Wielki Mike. The Blind Side) to oparta na faktach opowieść o legendarnych detektywach, którzy dopadli Bonnie i Clyde’a. Gdy okazuje się, że dysponujący najnowszą technologią kryminalistyczną funkcjonariusze FBI nie są w stanie schwytać tej sławnej pary złodziei i morderców, do akcji wkracza dwóch byłych strażników Teksasu (Kevin Costner i Woody Harrelson), którzy może są dość staroświeccy w swoich metodach, ale nigdy nie zawodzą.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 0%

43. Velvet Buzzsaw (2019)

Reżyseria Dan Gilroy Gatunek Horror Nasza ocena
30
zobacz zwiastun

Budzący respekt krytyk, wyrachowana właścicielka galerii i jej asystentka przejmują obrazy niedawno zmarłego artysty.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 50%

44. Cisza (2019)

Reżyseria John R. Leonetti Gatunek Horror Nasza ocena
15
zobacz zwiastun

Ziemię zaatakowały przerażające stworzenia, które namierzają ofiary, nasłuchując ich odgłosów. Szesnastoletnia Ally Andrews (Kiernan Shipka), która straciła słuch w wieku 13 lat, wraz z rodziną szuka schronienia na odludziu, gdzie natrafia na groźną sektę pragnącą wykorzystać jej nieprzeciętne zdolności.

nasza recenzja
polecasz tę produkcję? 0%

Ilustracja główna: Materiały prasowe kolaż – filmy netflix original

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?