Bradley Cooper wyreżyseruje Strażników Galaktyki 3? Jest odpowiedź aktora!

Marvel wciąż szuka filmowca, który zastąpi Jamesa Gunna na stanowisku reżysera Strażników Galaktyki 3. Bradley Cooper, filmowy głos genetycznie modyfikowanego szopa z kosmosu Rocket Racoona, skomentował pomysł zaangażowania go w tej roli.

W tym roku Bradley Cooper zadebiutował jako reżyser filmem Narodziny gwiazdy. Remake klasycznego musicalu zbiera pozytywne oceny i uznawany jest za jednego z kandydatów do Oscarów. Z tego powodu Amerykanin zaczyna pojawiać się w spekulacjach dotyczących reżyserowania innych filmów, a najgłośniejszy wakat znajduje się w produkcji, której jest gwiazdą, czyli Strażnikach Galaktyki 3. Pytanie o chęć wyreżyserowania przez Coopera filmu o Star-Lordzie i jego kompanach zadał irlandzki portal JOE, a dubbingujący Rocket Racoona aktor zdecydowanie zaprzeczył i wskazał przyczynę, przez którą nie zamierza się podjąć tego zadania.

Nie mógłbym wyreżyserować czegoś czego nie napisałem.

Jak wiadomo, Marvel nie zamierza przywracać na stanowisko reżysera Jamesa Gunna, lecz planuje wykorzystać scenariusz sequela napisany przez filmowca zwolnionego za niewłaściwe wpisy na Twitterze.

strażnicy galaktyki mcu skład

fot. Marvel

Zobacz również: Narodziny gwiazdy-recenzja filmu Bradleya Coopera z Lady Gagą!

Następnym reżyserskim projektem Bradleya Coopera ma być biografia muzyka Leonarda Bernsteina.

Planowane daty rozpoczęcia zdjęć oraz premiery trzeciej części Strażników Galaktyki nie zostały jeszcze ogłoszone.

Źródło: cbr.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?