Futro z misia – trwają zdjęcia do komedii Michała Milowicza. Sequel Chłopaki nie płaczą?

16 czerwca ruszyły zdjęcia do komedii sensacyjnej Futro z misia, który będzie debiutem reżyserskim Michała Milowicza. Według zapowiedzi film miał być raczej duchowym spadkobiercą takich filmów jak Chłopaki nie płaczą czy Poranek kojota. Jednak jedna z aktorek rzuca nowe światło na powstającą produkcję i jej powiązanie z filmem Lubaszenki z 2000 roku.

Wiktoria Gąsiewska chwaląc się swoim Instagramie angażem w filmie Futro z misia zamieściła podpis, w którym sugeruje, że wystąpi w sequelu komedii Chłopaki nie płaczą.

Ruszyły zdjęcia do drugiej części kultowego filmu „ Chłopaki nie płaczą”, czyli „Futro z misia” – napisała na swoim profilu aktorka

Na potwierdzenie tej tezy trzeba poczekać do pierwszych oficjalnych opisów produkcji. Jednak nie wydaje się, by była to bezpośrednia kontynuacja. gdyż znajdujący się w obsadzie odtwórcy kultowych ról Gruchy i Freda, czyli Cezary Pazura i Mirosław Zbrojewicz, mają wcielić się w nowe postaci, co wyraźnie sugeruje konto filmu na Instagramie prezentując poszczególnych aktorów z obsady.

[Aktualizacja, 22.06] – Sky Map Production, firma produkująca Futro z misia, wydała na Facebooku oświadczenie dementujące informacje zawarte we wpisie Wiktorii Gąsiewskiej.

Chcieliśmy sprostować, że nie tworzymy drugiej części „Chłopaki nie płaczą” a swoją, niezależną produkcję, komedię w klimacie filmów z końca lat 90tych. Obiecujemy, że się nie zawiedziecie. Będą kultowe teksty i piękne zdjęcia

Chcieliśmy sprostować, że nie tworzymy drugiej części „Chłopaki nie płaczą” a swoją, niezależną produkcję, komedię w…

Opublikowany przez Sky Map Production Sobota, 22 czerwca 2019

Zobacz również: Rozmawiamy z Cezarym Pazurą na premierze filmu Kurier

W obsadzie Futra z Misia pojawią się m.in.: Michał Milowicz, Cezary Pazura, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Miko, Wiktoria Gąsiewska, Przemysław Sadowski, Eliza Matysiak, Piotr Gąsowski, Krzysztof Kwiatkowski. Za reżyserię odpowiada Kacper Anuszewski i Michał Milowicz. Scenariusz przygotowali: Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz i Kacper Anuszewski. Producentem jest Sky Map Production, firma założona przez Michała Milowicza i Annę Siergiej.

Data premiery komedii nie została jeszcze ujawniona.

Źródło: fab.com/skymapproduction oraz instagram/futrozmisia / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?