Hugh Jackman żartuje sobie z Ryana Reynoldsa na wideo promującym charytatywną akcję

Zazwyczaj drugi z tych panów robi zabawne uwagi pod adresem swojego przyjaciela. Tym razem jest nieco inaczej.

Hugh Jackman wypuścił wideo, które promuje specjalną akcję charytatywną pt. Fudge Cancer. W zabawnym, prześmiewczym materiale nie zabrakło odniesień do Once Upon a Deadpool czy plebiscytu na najseksowniejszego mężczyznę.

Zobacz również: Honest Thief – Robert Patrick w obsadzie filmu!

Once Upon a Deadpool będzie zawierać materiał wycięty z drugiej części kultowej serii, który zostanie dostosowany dla dzieci w wieku do 13 lat. Zatem obraz zostanie pozbawiony brutalności oraz wulgarnego języka. Ponadto sam film może zawierać zupełnie nowe sceny, które zostały opracowane przez aktora Ryana Reynoldsa i scenarzystów – Rhetta Reese’a i Paula Wernicka.

Savage odegra swoją rolę z kultowego klasyka znanego z roku 1987. Jego tytuł to Narzeczona dla księcia. Warto tutaj dodać, że aktor wystąpi jedynie w nowych scenach dokręconych do obrazu, a tych jest podobno aż osiem.

Warto tutaj wspomnieć, że część dochodu z filmu zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Deadpool

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?