James Wan porzuca reboot Resident Evil!

Firma Jamesa Wana, a mowa tu o Atomic Monster, wcale nie podjęła się realizacji rebootu filmowej serii Resident Evil, a przynajmniej tak wynika z doniesień portalu Bloody Disgusting.

Resident Evil

Fot.: Screen Gems

Zobacz również: Poznaj tytuł, datę premiery i zobacz pierwszy plakat nowego filmu twórcy animacji Twoje imię!

Wan w taki sposób wyraził się o całej sytuacji:

Ogłoszono, iż pracuje nad wieloma projektami, co w większości wcale nie jest prawdą. Wiecie, to strasznie irytujące, jak coś się nagle pojawia, a następnie niespodziewanie znika, lub zupełnie przenigdy nie miało miejsca. Nienawidzę, gdy moje projekty są ogłaszane. Stwarza to pozorne wrażenie, iż zaangażowany jestem w mnóstwo produkcji, a tak naprawdę robię połowę z tego. Dużo rzeczy zostaje ogłoszone wbrew mojej woli, lecz ludzie po prostu kochają to robić.

To niewątpliwie smutna informacja, bo kto inny mógłby stworzyć godny dla fanów growej serii adaptację Resident Evil? Cóż…

Oparta na ogromnie popularnej produkcji firmy Capcom filmowa seria Resident Evil zarobiła na całym świecie ponad 1,2 miliarda dolarów, co czyni ją najbardziej dochodową adaptacją gry wideo. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że producenci nie zamierzają dać spokój tejże znoszącej złote jajka kurze i planują reboot serii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Screen Gems

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?