Narodziny nowej platformy streamingowej. Oto HBO Max!

Do starcia streamingowych tytanów już wkrótce dołączyć ma nowy gracz. WarnerMedia szykuje ofensywę na Disney+, Hulu, Amazon Aprime, a przede wszystkim Netflix.

HBO Max będzie stanowić jedno wielkie źródło produkcji z różnych miejsc. Połączy ofertę HBO z  Warner Bros., New Line, DC Entertainment, CNN, TNT, TBS, truTV, The CW, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth i Looney Tunes. Będzie można więc tam obejrzeć zarówno Władcę Pierścieni, jak i Arrow, Grę o tron, Riverdale, czy nawet Przyjaciół, którzy wkrótce znikną z Netfliksa. I to zaledwie czubek góry lodowej. Oferta platformy ma bowiem być niezwykle duża.

Zobacz również: George R.R. Martin opowiada o prequelu Gry o tron!

Oczywiście wiąże się to też ze sporym abonamentem. Obecnie przewiduje się, że posiadanie HBO Max wiązać się będzie z opłatą od 15 do 16 dolarów miesięcznie, czyli więcej niż chociażby na Netfliksie (14,99 dolarów za miesiąc). W każdym razie do końca tego roku na pewnym etapie ma pojawić się wersja beta, platforma ma zaś zostać uruchomiona w kwietniu przyszłego roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?