Praziomek – zobacz, jaki niezdarny potrafi być tytułowy bohater! Nowe fragmenty filmu!

Wytwórnie Annapurna Pictures i Lionsgate opublikowała aż cztery fragmenty nowego filmu studia LAIKA pt. Praziomek. Obraz trafi do polskich kin już 22 kwietnia 2019 roku. Tymczasem zapraszam do zapoznania się z poniższymi materiałami. Naprawdę warto.

Udostępnione klipy niemal w całości skupiają się na przedstawieniu tytułowego bohatera. Twórcą ukazują różne oblicza swojej bestii, na przykład jej niezdarność. Podkreślają też urok protagonisty oraz jej wesołe usposobienie względem innych.

Zobacz również: Podły, okrutny, zły – nowy zwiastun filmu o niesławnym mordercy!

W omawianym filmie Zach Galifianakis wciela się w Praziomka, czyli nieco niezdarnego, zaskakująco inteligentnego i pełnego empatii stwora, który jest ostatnią żyjącą namiastką prymitywnych przodków człowieka – można go nazwać brakującym ogniwem. Gatunek bohatera stoi na skraju wyginięcia. W związku tym jest niezwykle samotny. Uczucie odosobnienia staje się w końcu dostatecznym powodem do podjęcia śmiałej wyprawy, której celem będzie odnalezienie dalekich krewnych bohatera. Podczas swojej podróży uroczy stwór skorzysta z pomocy Sir Lionela Frosta, czołowego na świecie badacza mitów i potworów, oraz Adeliny Fortnight, która posiada jedyną znaną mapę tajnego celu grupy. Mowa tutaj o legendarnej dolinie Shangri-La.

Praziomek to opowieść pełna humoru oraz serca. Nie brakuje w niej także głębokiego przesłania o akceptacji i znajdywaniu własnego miejsca na Ziemi. Reżyserem oraz scenarzystą animacji jest nominowany do Oscara Chris Butler.

Z kolei oryginalna obsada głosowa animowanego widowiska składa się z następujących gwiazd: Hugh Jackman – charyzmatyczny Sir Lionel Frost, sławny badacz mitów oraz potworów; Zach Galifianakis – Praziomek, niezamierzenie zabawny, zaskakująco inteligentny i pełen uczuć stwór; Zoe Saldana – Adelina Fortnight, niezależna oraz zaradna poszukiwaczka przygód; jak również laureatka Oscara Emma Thompson, Stephen Fry, Timothy Olyphant, Matt Lucas, David Walliams, Amrita Acharia i Ching Valdes-Aran.

Źródło: ComingSoonet / Ilustracja wprowadzenia – Annapurna Pictures; LAIKA

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?