the old guard background Advertisement

Sequel Mad Max: Na drodze gniewu może jednak powstać?!

Odkurzona wersja Mad Maxa sprzed 4 lat była nieprawdopodobnym hitem, który w większości zebrał świetne opinie zarówno ze strony widzów, jak i krytyków. Jednak wskutek sporu George’a Millera z Warner Bros. plany stworzenia kontynuacji stanęły w martwym punkcie. Ale być może sytuacja ulegnie zmianie.

Plotka zbiega się z zatrzymaniem rozwoju innego wielkiego projektu – World War Z 2. Erik Davis, dziennikarz Fandango, zasugerował na Twitterze, że w zamian może dojść do reaktywacji właśnie projektu Mad Maxa.

Zobacz również: Produkcja World War Z 2 po raz kolejny wstrzymana!

Oczywiście jak na razie możemy mieć co najwyżej nadzieje, że te pogłoski są prawdą. Bo żeby do tego doszło, musi się wydarzyć wiele rzeczy – na czele z pogodzeniem się Millera ze studiem. Przypominamy, że ewentualny sequel miał nosić tytuł Mad Max: The Wasteland.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mad Max: Na drodze gniewu

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?