Tenet – wiemy, ile będzie trwał film

Na hit Christophera Nolana musimy czekać nieco dłużej niż uprzednio zapowiadano, jednak i tak do premiery został już niespełna miesiąc – przynajmniej o ile coś ponownie się nie zmieni.

Teraz pojawiły się informacje o czasie trwania Tenet. Otóż wygląda na to, że film obejrzymy w 149 minut i 59 sekund. Całkiem sporo, choć nie jest to bynajmniej najdłuższa produkcja słynnego reżysera.

Zobacz również: Snowpiercer – zapowiedź 2. sezonu! Jest Sean Bean!

W obsadzie znaleźli się między innymi John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy i Michael Caine. W roli epizodycznej pojawić ma się również polski aktor Marcel Sabat.

Producentami filmu Tenet są Emma Thomas i Christopher Nolan. Producentem wykonawczym jest Thomas Hayslip. Premiera odbędzie się 12 sierpnia.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?