The Lodge – mrożący krew w żyłach zwiastun mocnego obrazu grozy!

Wytwórnia Neon opublikowała oficjalny zwiastun filmu The Lodge. Obraz to horror wyreżyserowany przez Veronikę Franz i Severina Fialę. Trailer razem z nowym plakatem znajdziecie poniżej. Miłego oglądania!

Warto tutaj wspomnieć, że obraz grozy o tytule The Lodge zadebiutuje w kinach już niebawem, a dokładniej rzecz ujmując, tegorocznej jesieni.

Zobacz również: I Am Mother – robot wychowuje nastolatkę! Oto nowa generacja ludzi! Międzynarodowy zwiastun nowego thrillera!

The Lodge to mrożący krew w żyłach koszmar. Przerażająca opowieść rozpoczyna się od przedstawienia widzom rozbitej rodziny, której głowa – Richard, postanawia poinformować własne pociechy – Aidana i Mię, o zamiarze poślubienia swojej nowej dziewczyny, Grace. W związku z powyższym, aby zacieśnić więzy, rodzina wyprowadza się na jakiś czas do odosobnionego od świata, zimowego domu wypoczynkowego. Jednakże, kiedy bohater zostaje zmuszony do raptownego powrotu z urlopu w celach służbowych, zostawia dzieci pod opieką swojej nowej ukochanej. Odizolowani od świata przez śnieżną burzę, a co za tym idzie, zupełnie samotni w małym domku, bohaterowie dopuszczają się przerażających rzeczy, które przywołują demony z mrocznej przeszłości Grace. Wraz z rozwojem akcji wzrasta też napięcie i uczucie ciągłego zagrożenie. Grace, Aidan i Mia bowiem muszą stanąć do walki o wyzwolenie z nikczemnymi siłami zła. Czy uda im się wyjść cało z tego koszmarnego pojedynku?

The Lodge

Fot.: Neon

Obsada obrazu grozy: Riley Keough, Jaeden Martell, Lia McHugh, Alicia Silverstone i Richard Armitage.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Neon

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?