The Suicide Squad – John Cena negocjuje swój angaż do filmu!

Zatem nadszedł czas złoczyńców! John Cena jest w trakcie negocjacji swojego angażu do filmu The Suicide Squad. Informacją podzielił się ze światem portal Variety.

Niestety nie zdradzono szczegółów na temat roli, o jakiej były wrestler rozprawia aktualnie z przedstawicielami wytwórni Warner Bros. Niemniej, gdyby John Cena dołączył do obsady omawianego widowiska, to po raz pierwszy wystąpiłby w adaptacji komiksu. Jak do tej pory aktor znany jest przede wszystkim z kina akcji. John Cena na srebrnym ekranie zadebiutował w 2006 roku, dzięki filmowi W cywilu. Następnie kontynuował swoją karierę występując w produkcjach komediowych. Ostatnio zaś można go było zobaczyć w komercyjnym i artystycznym sukcesie pt. Bumblebee. Warto tutaj dodać, że aktor posiada wierne grono fanów.

John Cena

Fot.: Jaimie Trueblood; Paramount Pictures

Zobacz również: The Boys – pełny, nieocenzurowany zwiastun adaptacji komiksu

Ponadto warto wspomnieć, iż w produkcji pojawi się też Margot Robbie jako Harley Quinn, pomimo wcześniejszych plotek dotyczących jej odejścia. W obsadzie obrazu ponownie znaleźli się również Jai Courtney, który kolejny raz odegra Kapitana Boomeranga oraz Viola Davis powtórnie wcielająca się w Amandę Waller. Niestety ciągle brakuje informacji o losie Joela Kinnamana. Aktor w pierwowzorze wystąpił jako Rick Flagg. Poza tym jakiś czas temu pokład produkcji zasilił Idris Elba, który początkowo miał zastąpić Willa Smitha i odegrać Deadshoota, lecz ostatecznie pojawi się na ekranie jako zupełnie nowy antybohater. Z kolei popularny Bad Boy będzie mógł powrócić w dalszych częściach widowiska do roli niesławnego mordercy na zlecenie.

Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada utalentowany James Gunn. Warner Bros. planuje wypuścić do kin obraz pt. The Suicide Squad dopiero 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?