Gra o Tron – Zwiastun kolejnego odcinka! Nadchodzi wielka bitwa!

Pierwszy odcinek finałowego sezonu Gry o Tron już za nami! HBO zaprezentowało już zwiastun 2. odcinka, który możecie zobaczyć poniżej. Zapowiada się wielka bitwa!

Premiera kolejnego odcinka Gry o Tron już za tydzień. Następny epizod trwać będzie 58 minut czyli tylko o 4 minuty dłużej od poprzedniego. Czas trwania odcinków wydłuży się od 3. epizodu kiedy zaczną one już liczyć po blisko 80 minut.

W nadchodzącym odcinku oprócz bitwy, której zajawkę zobaczyć możemy na końcu zwiastuna kluczową role może odegrać Jaime Lannister, nad którego losem debatować będą lordowie północy wraz ze smoczą królową. Czekamy z niecierpliwością!

Finałowy sezon Gry o Tron liczyć będzie 6 odcinków, które możemy oglądać co tydzień na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 3:00 w nocy oraz o 20:10. Wszystkie poprzednie sezony dostępne są na platformie HBO GO.

Źródło: YouTube | Ilustracja główna: HBO

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?