Advertisement
Advertisementpixel

Stargirl – superbohaterka serialu DC Universe na pierwszym zdjęciu!

Platforma DC Universe w trakcie Wonder Con zaprezentowała pierwsze zdjęcie przestawiające superbohaterkę Stargirl w kostiumie. Fotografia promuje serial, który trafi do serwisu w przyszłym roku.

Stargirl Brec Bassinger

fot. DC Universe

Stargirl, alter ego Courtney Whitmore, to postać z komiksów DC wymyślona przez Geoffa Johnsa i Lee Modera, która zadebiutowała w 1999 roku w zeszycie Stars and S.T.R.I.P.E. Serialowa wersja bohaterki opisywana jest jako miła, inteligentna i wysportowana uczennica liceum. Z pozoru wiedzie idealne życie, ale sprawy nabiorą ogromnego tempa, gdy matka wychodzi za mąż, a Courtney razem z nową rodziną przeprowadza się z Los Angeles do Blue Valley w stanie Nebraska.  Dziewczyna zmagać się będzie z problemami typowymi dla uczennicy adaptującej się w nowym środowisku i nowej rodzinie, ale, co oczywiste, również z przestępcami, gdy odkryje, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Nastolatka „pożycza” jego ekwipunek i krok po kroku staje się inspiracją dla nowej generacji superbohaterów.

Zobacz również: Wiedźmin – Henry Cavill jako Geralt na zdjęciu z planu serialu Netflixa

Twórcami serialu są Greg Berlanti i Geoff Johns. U boku Brec Bassinger, która wcieli się w Stargirl, zobaczymy m.in. Amy Smart (matka bohaterki), Luke Wilson (ojczym bohaterki), Lou Ferrigno Jr., Trae Romano, Brian Stapf, Henry Thomas, Joy Osmanski czy Meg DeLacy.

Serial powstaje dla platformy streamingowej DC Universe. Pierwszy sezon Stargirl liczyć ma 13 odcinków, a jego premierę zaplanowano na początek 2020 roku.

Źródło: instagram/DCUniverse / ilustracja wprowadzenia: DC Universe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kec pisze:

nigdy nie czułem tej postaci. Do tego to wygląda dośc słabo. Z serialu widziałem tylko Titans i było naprawdę dobre zobaczymy co pokażę dalej DC na swojej platformie

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?