Wiedźmin – Henry Cavill jako Geralt na zdjęciu z planu serialu Netflixa

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z planu serialu fantasy Wiedźmin. Tym razem najprawdopodobniej pojawia się na nim główny bohater serii, czyli Geralt z Rivii, w którego wciela się Brytyjczyk Henry Cavill.

Z planu zdjęciowego Wiedźmina zlokalizowanego na Wyspach Kanaryjskich doszło do kolejnego wycieku zdjęć. Tym razem udało się na fotografii uchwycić gwiazdę serialu Henry’ego Cavilla, który wciela się w tytułowego łowcę potworów. Nowe zdjęcie zrobione jest z ukrycia i dalszej odległości, ale w końcu zobaczyć można na nim Białego Wilka w oficjalnym kostiumie i w miarę możliwości porównać go z opublikowanym w październiku zeszłego roku wyglądem z testów.

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Zobacz również: Small World – gwiazda rosyjskiego kina w filmie Patryka Vegi

Zdjęcia do serialu Wiedźmin rozpoczęły się pod koniec października w Budapeszcie i mają potrwać do końca maja. Ośmioodcinkowa produkcja fantasy ma trafić do biblioteki Netflixa w 2019 roku.

Jak często oglądasz seriale?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: twitter.com / ilustracja wprowadzenia: fot. twitter/Bekhan Sagov

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?