Advertisement
Advertisementpixel

Titans – zwiastun serialu DC. Tylko dla dorosłych! | SDCC 2018

Z okazji San Diego Comic Con w sieci zadebiutował zwiastun serialu Titans, który oparty jest na komiksach DC. Ze względu na brutalność i wulgarny język zapowiedź otrzymała najwyższą kategorię wiekową TV-MA i skierowana jest wyłącznie do widzów dorosłych.

Opis Titans: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Zobacz również: 303. Bitwa o Anglię – oficjalny polski zwiastun superprodukcji pełnej efektów specjalnych

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera Titans zaplanowana jest na rok 2018. Sezon pierwszy składał się będzie z 13 odcinków i pojawi się na platformie streamingowej DC Universe.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?