Wiedźmin – nowe zdjęcia, szkic koncepcyjny Geralt vs. kikimora

I kolejna pula informacji związanych ze zbliżającym się hitem platformy Netflix.

Tym razem poza zdjęciami możemy zobaczyć szkic pokazujący jak nasz Wiedźmin staje przed groźnym potworem. Póki co oczywiście zbyt wiele w tym względzie nie zobaczymy.

Zobacz również: Wiedźmin – nowe zdjęcia z serialu Netflixa

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Nowy zwiastun oraz informacje o serialu, w tym najprawdopodobniej datę premiery, poznamy podczas panelu Wiedźmina odbywającego się na Lucca Comics & Games w dniach 31.10-1.11. Udział w imprezie potwierdzili showrunner Lauren Schmidt Hissrich, aktorki Anya Chalotra i Freya Allan, twórca powieści Andrzej Sapkowski oraz producent Tomasz Bagiński, kostiumograf Tim Aslam i scenograf Andrew Laws.

Źródło: Redanian Intelligence / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?