Wiedźmin – poznaliśmy datę premiery serialu?!

Za mniej niż tydzień zakończy najpopularniejszy obecnie serial. Jeszcze w tym roku jednak szykuje się potencjalny następca. Być może poznaliśmy już dokładną datę.

Oczywiście nie jest to jeszcze nic oficjalnego, jednak informacje zostały podane przez Recapped, blog, który już w przeszłości podawał prawdziwe informacje, zatem być może i tym razem się sprawdzą. Zwłaszcza, że 20 grudnia bieżącego roku wydaje się być rozsądną datą.

Zobacz również: Nowy wywiad! Andrzej Sapkowski opowiada o Wiedźminie, swojej twórczości i wielu innych rzeczach!

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Oficjalny opis serialowej adaptacji brzmi następująco: Geralt z Rivii (Henry Cavill), samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę (Anya Chalotra) i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę (Freya Allan). Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Źródło: Recapped / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?