Demián Bichir dołącza do obsady „Alien: Covenant”!

Demián Bichir dołączył do obsady widowiska science-fiction w reżyserii Ridleya Scotta pt. „Alien: Covenant”. Dane pochodzą z portalu The Hollywood Reporter. Aktor znany z filmu „Nienawistna ósemka” wystąpi obok Katheriny Waterston i Danny’ego McBride’a. Warto dodać, że w produkcji pojawi się również Michael Fassbender, który po raz drugi wcieli się w postać androida Davida. Bohater jest jedną z dwóch ocalałych osób z załogi Prometeusza. Z kolei wspomniana Waterston zagra kobietę imieniem Daniels.

Produkcja to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science-fiction pt. „Obcy – 8. pasażer „Nostromo””. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Covenant, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z przeklętej ekspedycji Prometeusza. 

Alien 1

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen („Transcendencja”) i Michael Green („Green Lantern”). Premiera obrazu przewidziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?