Shania Twain zagra w filmie z Travoltą!

O dramacie toczącym się w środowisku rajdowym zatytułowanym Trading Paint pogłoski słychać już od ponad dekady. Miała w nim wystąpić Britney Spears, miał powstać już dawno temu, jednak dopiero teraz zaczyna nabierać kształtów. Wiemy już że obsadę filmu stanowić będą min. John Travolta, Toby Sebastian i Kevin Dunn. Wiemy również że nic się nie zmieni w kwestii tego, że w filmie będzie można podziwiać umiejętności aktorskie jednej z najpopularniejszych wokalistek przełomu wieków. Zamiast Britney będzie to jednak Shania Twain. Właśnie potwierdzono jej udział w tym projekcie.

Zobacz również: David O.Russell zekranizuje kolejną powieść autora Poradnika pozytywnego myślenia?

Film będzie opowieścią o ojcu i synu. Obydwaj są kierowcami wyścigowymi. Panowie muszą odłożyć na bok wszystkie konflikty, a także swoje wybujałe ego, by stawić czoła wspólnemu wrogowi. W roli głównej wystąpi wspomniany wcześniej gwiazdor Pulp fiction.

https://www.youtube.com/watch?v=ZJL4UGSbeFg

Shania Twain to kanadyjska piosenkarka,  jedna z najważniejszych popowych wokalistek przełomu wieków. Sprzedała na świecie ponad 80 milionów płyt, a jej hity takie jak I’m Gonna Getcha Good!, That Don’t Impress Me Much czy podlinkowane wyżej Man! I Feel Like A Woman pamiętamy do dziś. Gwiazda próbowała już swoich sił na dużym ekranie, występując min. u Davida O. Russella w filmie Jak być sobą. Miała tam przyjemność zagrać u boku min. Naomi Watts, Dustina Hoffmana czy Marka Wahlberga.

źródło: news.com.au / ilustracja wprowadzenia:materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?