Łowca androidów 2 – Sylvia Hoeks jedną z głównych bohaterek filmu!

Wytwórnia Alcon Entertainment ogłosiła wczoraj, że holenderska aktorka Sylvia Hoeks (Koneser, Sztorm) zagra jedną z głównych ról w sequelu Łowcy androidów. Rzeczona pani dołączyła zatem do obsady składającej się obecnie z Ryana Goslinga, Harrisona Forda, Robin Wright, Any de Armas i Dave’a Bautisty. O angażu aktorki poinformowali Andrew Kosove i Broderick Johnson. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (SicarioLabirynt). Zdjęcia do obrazu ruszą już w lipcu 2016 roku.

Łowca android 2 2

Zobacz również: Ana de Armas dołączyła do obsady sequela filmu pt. Łowca androidów!

Akcja sequela rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera – Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka  – Czy androidy śnią o elektrycznych owcach. Szczegóły dotyczące produkcji trzymane są ciągle w tajemnicy.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?