Ocean’s Eleven – Jennifer Lawrence w żeńskim reboocie kultowego filmu?

Według doniesień portalu Tracking Board laureatka Oscara, czyli Jennifer Lawrence (Igrzyska śmierci, X-Men, Poradnik pozytywnego myślenia) prawdopodobnie dołączy do obsady nowego dzieła wytwórni Warner Bros., którym jest żeńska wersja Ocean’s Eleven. W reboocie weźmie już na pewno udział zwyciężczyni Oscara – Sandra Bullock (Grawitacja, Wielki Mike. The Blind Side). Jeśli znajdująca się obecnie w fazie negocjacji swojego angażu do rzeczonej produkcji Jennifer Lawrence zdecyduje się ostatecznie dołączyć do obsady filmu, to obraz będzie dla niej kolejnym wspólnym projektem z Garym Rossem – reżyserem i producentem żeńskiego Ocean’s Eleven. Oboje spotkali się już wcześniej na planie pierwszej części Igrzysk śmierci.

Podobno omawiany obraz będzie kontynuacją poprzedniej trylogii, której główną gwiazdą był George Clooney. Sandra Bullock zagra siostrę Danny’ego Ocean – byłą więźniarkę. Z pomocą swojej oddanej wspólniczki (Lawrence, która prawdopodobnie poweźmie na siebie funkcję postaci Brada Pitta z oryginału) postanawia stworzyć zespół złodziei, w celu ukradnięcia naszyjnika podczas uroczystości Met Ball dla pewnego nikczemnego właściciele galerii. Zdjęcia rozpoczną się tegorocznej jesieni.

Mike Marsland Getty Images

Zobacz również: Światło między oceanami – kolejny zwiastun adaptacji powieści M.L. Stedman!

Twórca trylogii Ocean’s Eleven, będącej remakiem wydanego w 1960 roku filmu pod samym tytułem, czyli Steven Soderbergh znajduje się również na pokładzie rebootu. Jego zadanie to odpowiedni rozwój projektu, w czym pomogą mu George Clooney i Jerry Weintraub. Scenarzystką obrazu jest Olivia Milch.

Warto dodać, że Ross aktualnie kończy pracę przy Free State of Jones, którego gwiazdą jest Matthew McConaughey. Obraz pojawi się w kinach 24 czerwca. Tymczasem Lawrence będzie można już niedługo podziwiać w filmie Bryana Singera pt. X-Men: Apocalypse.

Źtódło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – WENN.com

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?