Brie Larson komentuje ogłoszenia dotyczące filmu Capitan Marvel 2!

Disney oficjalnie ogłosił datę premiery filmu Capitan Marvel 2 i część obsady. Skomentować to postanowiła aktorka Brie Larson.

Wieczorem 10 grudnia wiele filmów i seriali zostało oficjalnie potwierdzonych, bądź przedstawiono więcej informacji, na temat już wcześniej wyjawionych. Jedną z produkcji, zaliczających się do drugiej z tych kategorii jest film Capitan Marvel 2. Podczas Disney Investor Day 2020 Kevin Fage oficjalnie ogłosił obsadę i datę premiery omawianej produkcji. Ogłoszenia postanowiła skomentować Brie Larson (Capitan Marvel) poprzez udostepnienie zdjęcia z jednej z rozmów. Jest to dialog poprzez wiadomości sms z reżyserką Nia Dacosta. Panie pokazują w nim wielką ekscytację nadchodzącym dziełem, a także potwierdzają, że są gotowe na produkcję.

Zobacz również: Ms. Marvel – pierwszy materiał z serialu! Bohaterka zagra w Kapitan Marvel 2!

W nowej produkcji MCU oprócz Brie Larson wystąpią między innymi Iman Vellani (Kamala Khan/ Ms. Marvel) i Teyonah Parris (dorosła Monica Rambeau). Premiera produkcji odbędzie się 11 listopada 2022 roku.


Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Capitan Marvel

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?