Eddie Redmayne o tym, którą postać z serii o Harrym Potterze chciałby spotkać w kolejnej części Fantastycznych zwierząt

Przed nami Zbrodnie Grindewalda, ale za jakiś czas będą pojawiać się kolejne części Fantastycznych zwierząt. A tam m.in. z pewnością dojdzie do legendarnego pojedynku Dumbledore’a z Grindewaldem, zapewne powoli zaczną się także pojawiać kolejne postacie z uniwersum Harry’ego Pottera. Odgrywający główną rolę Eddie Redmayne zdradził w wywiadzie, kogo chciałby spotkać.

Hagrid. Po cichu liczę na to, że jeżeli powiem o tym J.K. Rowling wystarczającą ilość razy, on magicznie się pojawi. – wyznał.

Redmayne

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Breaking Bad powróci jako film?! Co z głównymi odtwórcami z serialu?

Opis dystrybutora (kino): Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Obsada: Eddie Redmayne – Newt Scamander, Katherine Waterston – Tina Goldstein, Dan Fogler – Jacob Kowalski, Alison Sudol – Queenie Goldstein, Johnny Depp – Gellert Grindelwald i Jude Law – Albus Dumbledore.

Czarodzieje ponownie zagoszczą na ekranach polskich już 16 października. Bądźcie gotowi na zapierające dech w piersiach widowisko.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?